Sayfa 56/623 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon
Arama sonucu : 4982 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Döviz cinsinden alınan Zp6 ve zp9 eksi getirmeye mi başladı ara ara bana mı öyle geliyor?
    Bende Dzm yi anlamadım dolar bazlı 3 veya 4 gündür eksi veriyor

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Değişken fonlar hala 1 aydır hisse senedi tutuyor. Ben bile görebiliyordum akıbeti bunlar nasıl göremiyor? Neymiş değişken fonmus

3.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Degisken fonlar hala 1 aydir hisse senedi tutuyor. Ben bile görebillyordum akibeti bunlar nasil göremiyor? Neymis degisken fonmus
    Burada ipb kumar oynuyor deniyordu gunluk volatilesi sadece bir gun +6% yapti diye zarci olmustu. Bugun 0.5%+. Bu hafta oldukca guzel gosterdi nrc ve ipb degisken olduklarini. Son 1 ay getirisi hala 8%. Muhtemelen bugun de -0.6yi gecmezler pazartesi goruruz. Zdz iyi gidisatini bu hafta longda kalip endeks ustu dususle endeksten bile kotu ayristi ancak bu zar atti anlamina degil terste kaldi anlamina gelir. Tcd ve diger degiskenleri takip etmedim..

4.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Ben Full RIK teyim 1.5 aydır. RIK oyun sektörü fonu almış. Hala %4 hissse senedi var. Ne yapalım daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu
    Bende portföyüme rık aldım.Oyun sektörü fonu almış gibi fon hakkında bilgileri nasıl ögreniyorsunuz.Fiyat artışı düşüsü genellikle neyle bağlantılı.örneğin abd tahvil faizlerinin artışı nasıl etkiliyor.Hisse fonları borsaya bağlı olduğu için yükselme düşme gibi bir tahmin yapabiliyoruz.ancak değişken fonlarda zor oluyor.

5.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    Burada ipb kumar oynuyor deniyordu gunluk volatilesi sadece bir gun +6% yapti diye zarci olmustu. Bugun 0.5%+. Bu hafta oldukca guzel gosterdi nrc ve ipb degisken olduklarini. Son 1 ay getirisi hala 8%. Muhtemelen bugun de -0.6yi gecmezler pazartesi goruruz. Zdz iyi gidisatini bu hafta longda kalip endeks ustu dususle endeksten bile kotu ayristi ancak bu zar atti anlamina degil terste kaldi anlamina gelir. Tcd ve diger degiskenleri takip etmedim..
    IPB -1.33 haftalık
    Nrc -2.13 haftalık
    Tcd -2.80 haftalık

Bunların hepsi hisse senedi ağırlıklı fonlar şu anda

6.  Alıntı Originally Posted by pavel Yazıyı Oku
    Bende portföyüme rık aldım.Oyun sektörü fonu almış gibi fon hakkında bilgileri nasıl ögreniyorsunuz.Fiyat artışı düşüsü genellikle neyle bağlantılı.örneğin abd tahvil faizlerinin artışı nasıl etkiliyor.Hisse fonları borsaya bağlı olduğu için yükselme düşme gibi bir tahmin yapabiliyoruz.ancak değişken fonlarda zor oluyor.
    Vade sonu olarak belirlenmiş tarihe kadar yatırımcı tarafından elde tutulduğu takdirde, anapara ve faizin yatırımcıya ödenmesi devlet garantisinde olduğundan, yatırımcının herhangi bir şekilde hazine bonosundan ya da devlet tahvilinden zarar etme riski yoktur
    Eğer faizler artar sen o tahvili elden çıkarırsan zarar edersin. Portföy dağılımı KAP.org.tr de mevcut

7. myfinans senin paralar oldu yourfinans: ) fulledim daha da bu borsa düşmez dediğin zaman 7600 civarıydı yaklaşık değilmi? bu enflasyonda yatay bile kalması düzeltme sayılır diyordun. ben de siyah kuğu çıkar düşmez borsayı düşürür dedim. bir arkadaş daha dedi hatta..foruma 2017 duhüllü insanlarsınız acemi de değilsiniz yani tuhaf..

neyse düşman anapara sınırına dayandı, berlin yolu açıldı, planın nedir? 8 bin altında eklerim diyordun eklemeye devammı? Volkssturm görev başınamı?: )

8. Teknik analiz neden çalışmaz. W.Buffett dan dinleyin

https://youtu.be/AR1kvsauBHo?si=qqG7ufzMoUJk_95u

Sayfa 56/623 İlkİlk ... 646545556575866106156556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •