Onemli Gunler Banner
Sayfa 56/154 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1230 madde; 441 - 448 arası.

Konu: AKSGY - Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Citi bunda ne bulduda kamyon doldurdu

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    İntema yı sen patron topluyor yukselıyor diyosun

Ama yanlışın var toplama bıttıgı için yukselıyor

Burdada toplama bıttıgınde yukselışı gorebılırız
    yanlısım yok adamlar 25 lerden bile hisse aldılar ..8 liradan toplamaya basladılar..buna gelince bu hisseyi bildim bileli kendisi ve sirket ortagı diger sirket topluyor ama sonuc hala aynı alanda geziniyor..dar alan olarak .3.10-3.30 .genis alan olarak 2.70-3.30 ..yıllardır aynı yerde..6-7 olucak diyorlar yahu yıllardır daha 4 goremedi...ucuzdan toplayalım diye baskı da baskı..yılda bir %1= temettu vericekte ohooo..merak etmeyin temettu zamanı once bir onden %10 duser sonra temettu acıklar ...sonra dustugu yere geri gelir ordan temettuyu verir...sonra temettu verdigi kadar geri duser boylece kucuk yatırımcı yine hicbirsey kazanmaz..bunun patronun kefeninin cepleri var ..3.31 gormus cok cıktı ya kar realize ediyor..bu hisse tarihinde tavan gordumu ? gorduyse ben hatırlamıyorum belki 1 belki 2..sizlere kolya gelsin endeks rekor kırarken cıkmadı endeks tekrar 100 e duserse ki dusmeye basladı bakalım bu nerde duracak

4.  Alıntı Originally Posted by efe575 Yazıyı Oku

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    takastan anlamadıgınız belli dolan birsey yok virman denen sey var ..mantık olarak bir dusunun bakalım gunluk olarak yaptıgı hacim en fazla 400 000 lot .70 milyon lot islem hacmini ne zaman yapmıs 3 ayda ?..ordan oraya kendi malını virman yani yabancı almıs sizde alın der gibi kucuk yatırımcıya .ama sonuc yine 0 ..

5. Hayır anlamadığım şey , bir insan bir kağıdı bu kadar beğenmeyip hala neden hakkında yazıp durur

6.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    takastan anlamadıgınız belli dolan birsey yok virman denen sey var ..mantık olarak bir dusunun bakalım gunluk olarak yaptıgı hacim en fazla 400 000 lot .70 milyon lot islem hacmini ne zaman yapmıs 3 ayda ?..ordan oraya kendi malını virman yani yabancı almıs sizde alın der gibi kucuk yatırımcıya .ama sonuc yine 0 ..
    Temettüden vergi vermesin diye kaçıyorlar.
    Temmuz ayındada AK yatırımın mimka ve rth isimli özel fonlarına satış yaptılar.
    Sizde alın diye birşey yok anlarsan...

7.  Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Temettüden vergi vermesin diye kaçıyorlar.
    Temmuz ayındada AK yatırımın mimka ve rth isimli özel fonlarına satış yaptılar.
    Sizde alın diye birşey yok anlarsan...
    bunu hic dusunmemistim olabilir sizde alın diye derken bist 30 harici ve bist 100 harici bunun gibi kucuk hisselerde bıyıklı spekulatorler bunu yani yabancı aracı kurumdan alım satımı kucuklere sinyal olarak kullanırlar genelde o anlamda yazdım..yani bi cesit aldatmacadır genelde..ama yeni kanuna gore temettu dagıtmayacaksa vergi odeyecekler sirketler bunu biliyorum .boyle dalavere ile vergi vermeyeceklerse kucuk yatırımcıya temettu vermemek icinde bir yol bulurlar o zaman ne bilim yatırım falan yapıcam derler yanılıyormuyum ..her yıl duzenli temettu veren sirketlere bakıyorsun aylar oncesinden fiyat zaten yukseliyor ..buna bakıyorsun fiyat yerinde sayıyor ..o yuzden bundan kıllanıyorum .o yuzden temettuculer ters kose olabilir bu yıl
    Son düzenleme : reisende; 10-01-2018 saat: 20:16.

8.  Alıntı Originally Posted by sinanmihci Yazıyı Oku
    Hayır anlamadığım şey , bir insan bir kağıdı bu kadar beğenmeyip hala neden hakkında yazıp durur
    sen yazdıklarımı eksik okumussun ben halka arzdan beri takip ederim bunu kimi zaman kaybettim kimi zaman kazandım ama genel toplama bakıyorum diger yatırım araclarına bakıyorum endekse bakıyorum buna endeksliyorum enflasyonu hesaplıyorum aslında hicbirsey kazanmadıgım ortaya cıkıyor ..kazanmam icin bu kagıdın 5 tl ustunde olması gerekirirdi ...hissenin karakteri dandik...bunun karakterini hep yazdım endeks yukselirken endekse uymaz yukselmez ama endeks duserken hemen ayak uydurur peki neden ???? sebep arıyorum bulamıyorum ? yahu endeks 3 ay once 102 iken 3.41 gordu kagıt endeks 118 000 oldu daha bugun 3.30 gorebildi . mantıken bugun bu endeks fiyatlarında bununda 4 tl ustunde olması gerekirdi ama daha 102 endeskteki 3.41 e bile erismedi bırak 4 u .endeksin yıllık getirine gore endeksten %21-22 oranında geri kaldı fiyatı..endeks duserken hemen yansıtıyorda yukselirken niye yatıyor?? karsa kar haberse haber bilanco ise bilanco hepsi iyi e peki ?? tek faktor patron .baskı baskı ..o kadar is yapıyor kar ediyor arsa satıyor vs eee endekste yukseliyor butun bunları fiyata yansıtmayıp yatırımcıya kazandırmayacaksan neden borsoya kotesin....ben butun bu tur karakterlerini anladıgım her hissede yazarım sadece bunda degil..endeks yukselirken dusen veya yerinde sayan hisselerden hayır gelmez.endeks duserken en onden kostururlar dusmek icin buda onlardan biri ..ha kazandıran endeksin yukselisinin geregini yerine getirip yukselen hisselerede tesekkurumu herzaman ederim
    Son düzenleme : reisende; 10-01-2018 saat: 20:28.

Sayfa 56/154 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •