Sayfa 56/68 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 441 - 448 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ÇINAR Yazıyı Oku
    evet aynen öyle kardeşim şimdiki yalanda 850 bin lot o aralıktan hatta 1.6x alan bir kişiye onları çok sıkıştırdığı için malını aşağıdan almak istiyoruz diyorlar ama buda yalan sözde patron tahsisli sermaye arttıracak aşağıda kalması için baskılıyor ama her zamanki gibi buda yalan patron sözde şirketin içini dolduruyor sattığı hisselerle ama aldığı hiç bir şey yok en son görüşmeler yapıyormuş oda olumsuz sonuçlanmış diye yazı göndermişti velhasıl kelam yalan bitmiyor bunlarda!!!
    15bin m² işide yalan oldu ama hala açıklama yapmıyorlar. Bu hafta oldu oldu arttırım mütacaatı. Yoksa dediğiniz sebepten 1in altına gidecez gibi alıcı olmayacağından. Birde özelden yazdım bakarsanız.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şirketimizin, 30.06.2018 tarihli sınırlı denetim raporunda da ifade edildiği üzere yönetim kurulumuz şirketin alacaklarının çözümü noktasında üstlendiği taahhüt kapsamında sermaye azaltımı ve artırımına (tahsisli sermaye artışı) esas iştirak alımı çalışmaları olumlu devam etmektedir.
    Sayın, Pay Sahiplerimizin bilgisine sunulur.
    MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
    VE YENİ MASALLARLA KARŞIMIZDA

3.  Alıntı Originally Posted by çınar Yazıyı Oku
    şirketimizin, 30.06.2018 tarihli sınırlı denetim raporunda da ifade edildiği üzere yönetim kurulumuz şirketin alacaklarının çözümü noktasında üstlendiği taahhüt kapsamında sermaye azaltımı ve artırımına (tahsisli sermaye artışı) esas iştirak alımı çalışmaları olumlu devam etmektedir.
    Sayın, pay sahiplerimizin bilgisine sunulur.
    Mmc sanayi ve ticari yatırımlar a.ş.
    Ve yeni masallarla karşımızda
    olumlu yaptığın aldığın bir anlaşma göster dişimi kırıcam yeter artık sıktı gına geldi yemiyoruz kardeşim ısıt ısıt yedir bozdu kardeşim bozdu yenmiyor artık

4. İyice hapsettiler insanları buraya,yazık.Bist30 kağıtları uçuyor,Bizde beyefendilerin keyfini bekliyoruz.Satsan satamiyorsun.Sirkete de yonetiminede yazık.Hic mi olumlu haber yok?

Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by zamanınruhu Yazıyı Oku
    İyice hapsettiler insanları buraya,yazık.Bist30 kağıtları uçuyor,Bizde beyefendilerin keyfini bekliyoruz.Satsan satamiyorsun.Sirkete de yonetiminede yazık.Hic mi olumlu haber yok?

Ytd
    Bu sene de iş çıkmayacak bundan belli etti.

6.  Alıntı Originally Posted by ljubavac Yazıyı Oku
    bu sene de iş çıkmayacak bundan belli etti.

Mı max 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kısaca becereksiz neco ve n.r.t.n rumoğlu türkoğlu olamaz çünkü türk olan bu kadar eziyet etmez allah ın yarattığı kula bu iki beceriksiz bir araya gelmiş ve durum ortada...

7.  Alıntı Originally Posted by ÇINAR Yazıyı Oku
    kısaca becereksiz neco ve n.r.t.n rumoğlu türkoğlu olamaz çünkü türk olan bu kadar eziyet etmez allah ın yarattığı kula bu iki beceriksiz bir araya gelmiş ve durum ortada...

8. Bir fos daha;
    Kamuya açıklamış olduğumuz toplam kapalı inşaat*alanı*15.935*m2 entegre*gıda*tesisinin (et, yem, makarna ve*irmik) iştirak olarak*satın alınması hususunda yürütmüş olduğumuz görüşmelerin mevcut firma yönetimi ile*beklenen fikir ve yönetim* birlikteliğinin istenilen düzeyde sağlanamaması*ve mevcut ekonomik konjonktür sebebiyle sonlandırılmasına karar verilmiştir.

Sayfa 56/68 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •