Sayfa 56/1223 İlkİlk ... 6465455565758661061565561056 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1. Zamanında bir evlilik programı vardı.
    Kıza aday "sana ev alacağım" dedi, kız "ev almak ile evlilik oluyor mu" dedi.
    Aday "araba da çekicem altına" dedi. Kız güldü ama tereddütte kaldı.

Günümüzde maddiyat en baskın duygu malesef. Para hemen hemen her şeye ulaşımı mümkün kılıyor görüntüsünde.

10 bin dolar üstünde gelir ortalaması başladığında insanları oyalamak çok daha zor olacaktır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. hollandada topraklar halka dağıtılmışmı? yoksa Hollanda kraliyet ailesininmi?

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Apartman aidatları yüksek olunca (heleki sitelerde) herkes yönetici olmak istiyor
    Ben de içimden geçirdim sonra insanlar ile sürekli angaje olma tehlikesi olunca vaz geçtim.

100 TL bile olsa yılda 1200 eder ki, ortanın üstünde aidat 500 TL den başlıyor.

Biz de 800 dü önerimle 700 e indi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. 26 ülkenin tapusunun Türkiyenin elinde olduğunu biliyormuydunuz?

linke tıklayınca epey öğrenecksiniz...bunu söyleyen devletin kurumunun en yetkili görevlilerinden birisi...

URL="https://www.yenisafak.com/hayat/26-ulkenin-tapusu-turkiyenin-elinde-2381513"]https://www.yenisafak.com/hayat/26-ulkenin-tapusu-turkiyenin-elinde-2381513[/URL]

Alıntı Originally Posted by bullcosmos Yazıyı Oku
    hollandada topraklar halka dağıtılmışmı? yoksa Hollanda kraliyet ailesininmi?
    Yıl başını Amsterdam da geçirdim sormayı unutmuşum.
    Haftaya gider sorarım.

6. Muharrem İnce'yi fazla abartmayın arkadaşlar...
    Dolar 4.7X, faiz %18-19, soğan/patates 6 Tl ortamında seçime girildi. Bu ortamda bile RTE %52.6 alabiliyorsa kimsenin ovulecek bir tarafi yok maalesef.
    Evt İnce CHP'nin 8 puan üzerinde oy aldı. Ama havuz medyası iktidar cephesinde RTE, muhalif cephede İnce'ye ağırlıklı olarak yer verdi. Halk tv de bile ilk günlerde İnce, Aksener benzer sıklıkla yer alırken son günlerde ağırlıklı İnce'nin mitinglerine yer verildi. Sanki CB seçimi RTE ve ince arasında geçiyor algısı yaratıldı. Sağ seçmen tarafından CB yarışı CHP ile RTE arasında geçiyor gibi algilandi.
    Aksenere vereceklerin bir kısmı da RTE ye yöneldi. Karamollaoğlu nasıl olsa kazanamayacak diyen muhafazakarlar RTE ye oy verdi.
    Bu kosullarda İnce'nin 31 civarı oy alması fazla değil, yetersiz bile denilebilir.

Üstelik seçim akşamı İnce 'nin seçim akşamı fox TV ye mesaj atıp kaybettiğini kabullenmesi, öncesinde tv ye çıkıp kendisini destekleyenlere aciklama yapmaması da izah edilecek Bir sey değil.

En iyi şartlarda bile İnce'nin alacağı oy %35'i gecmez.

Bana kalırsa İnce'den ziyade, AKP den oy çalacak, sağ Ve muhafazakar seçmenin güvenebilecegi merkez Sağ partinin ortaya cıkmasi.
    Bu Aksener olabilirdi belki?
    Aksener'in sönük kalmasına hem havuz medyası, hem de halk TV çanak tuttu.
    Aksener ön plana çıkarılsa, chp secmeninin hemen hepsi bunu desteklerdi. Aksener de akıllı politika yurutse akp ve mhp den iyi oy alabilirdi.

Yani mevcut kosullarda :
    1) CHP aday çıkarmayıp Aksener'i destekleseydi, bunun gerekcelerini kendi secmenine iyi anlatabilseydi
    2) Havuz medyası RTE karşısında rakibi Aksener olarak lanse edecekti. Muhalif kanal Ve gazete Aksenere ağırlıklı yer verecekti
    3)Karamollaoglu önceki CB nıni kendi adayı olarak cikarabilseydi

Bu iş 2.tura kalır ve duruma göre CB degisebilirdi.

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Bir de bunu okuyun beyler

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 56/1223 İlkİlk ... 6465455565758661061565561056 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •