Sayfa 560/999 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: Viop - XXV

sanırım dün akşam fox tv de vermişler ben izlemedim 10 eylülde vaka sayısı 29.277 diye
    aynı gün ki hasta sayısı resmi rakamlara göre 1512 imiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

doalr topiğine koymuşlar amcam tuik in bilgilerinin net bir şekilde yalan olduğunu tespit etmiş
    https://twitter.com/AjansMuhbir/stat...981134848?s=20
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    11 büyükşehir belediye başkanı salgın hastalıktan ölüme ilişkin geçen rakamları açıkladılar
    basında duydun mu rakamlar ne diyordu
    2019 ve 2018'le karşılaştırıldığında ölüm sayıları %20 falan fazla. Yaşlı insanlar evlere kapandı, stres var, hareketsizlikten tromboz oluşuyor, bu sebeplerden de ölüm sayısı fazla olabilir. %20 ile, 20 kat arasında çok büyük fark var.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4. Savaşların rengi değişmeye başladı. İnsansız araçlar, robotlar vs. özellikle bu kamikaze dronelar çok yaygınlaşabilir.

Tatlı Sert diye 1970'lerde bir dizi vardı, orada oyuncak helikopter ile bir suikast gibi bir şey olmuştu. Şimdi ordular anti drone geliştirme peşinde.

Diana Rigg belki hayırlayan vardır.

Bu google da her şeyi buluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

italya bize yamuk yapmıyor son zamanlarda nedense.

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Şayet vaka sayısı günlük 20.000 veya 30.000 ise ve ölüm sayısı 50-60 arasındaysa, o zaman hastalığın ölüm oranı %0,1-0,2 falandır.
    Bu durumda gripten çok daha az öldürücü bir hastalık bu. Bu kadar tantanaya ne gerek var?

Ölüm sayısı da açıkl*****n 20 katıysa, bu da doğru olmaz. Çünkü böyle bir şeyi saklayamazsınız. Neredeyse bütün büyük şehirler muhalefetin, Chp'nin elinde. Defin işlerine de Chp bakıyor.
    Neyse ki 3 Kasım'a fazla kalmadı.

ABD Başkanlık seçimlerinden sonra bu iş tavsar.

Herkes amacına iyi kötü erişti.

Ben de özgürce maskesiz dolaşmak istiyorum artık.

Nedir bu yahu. Corona aşağı Corona yukarı.

7. Bence artık kitlesel savaşlar da sona ermeli, taraflar hünerlerini dar bir alanda göstermeli ve sonra tarafsız ülkeler vs gözetiminde masaya oturmalı kimin kazandığını belirlenmeli ve ne alıp vereceklerine orada karar vermeliler. Siviller ve ekonomik tesisler vs savaşların dışında tutulmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Trump gitmeden FDA asıyı onaylamaz YTD

Sayfa 560/999 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •