Sayfa 562/1002 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1. Ppz ı da satmadı. Parayı iade etti. Stopaj fırsatı kaçtı

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    wallah bugün dayanamadım rpd oranımı %20'ye çıkardım. Dikkat! Göçük Tehlikesi
    RPD şişti artık...
    Bende var ama ilave almam.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    RPD şişti artık...
    rpd zaten stopaj %10

4.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    RPD şişti artık...
    şişme kriteri nedir size göre? kaç aydır şişti diyoruz gidiyor...simit sarayı satın alıyor falan: https://www.dunya.com/sirketler/re-p...-haberi-635020

ben stoplu alıyorum zaten aylık getiri nzh'nin gerisine düştüğü gün biter benim için satarım. stopajın bitmesiyle ve faiz düşüşüyle borsaya yönelme olur dedik aldık bakalım. gerçi riskli ne alsak elimizde kaldı şimdiye kadar varsın bu da vursun son kez.
    Son düzenleme : friendly_1980; 30-09-2021 saat: 17:28.

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    şişme kriteri nedir size göre? kaç aydır şişti diyoruz gidiyor...simit sarayı satın alıyor falan: https://www.dunya.com/sirketler/re-p...-haberi-635020

ben stoplu alıyorum zaten aylık getiri nzh'nin gerisine düştüğü gün biter benim için satarım. stopajın bitmesiyle ve faiz düşüşüyle borsaya yönelme olur dedik aldık bakalım. gerçi riskli ne alsak elimizde kaldı şimdiye kadar varsın bu da vursun son kez.
    Dostum rpd'ye hücum var.
    Böyle gitmeyeceğini gördük.
    Az para varken çok iyiydi.
    Para aktıkça performans bitiyor.
    Zamanı var mı var.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

6. GBC altin ve gumusten vazgecti herhalde 2 civari beklerken 0.23 geldi. Portfoye baska hisseler aldiysa eger onlarda getiriyi torpulemis olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    GBC altin ve gumusten vazgecti herhalde 2 civari beklerken 0.23 geldi. Portfoye baska hisseler aldiysa eger onlarda getiriyi torpulemis olabilir.
    Yani her durumda çok kötü yönetildiği ortada, düşerken çok düşüyor, çıkarken az çıkıyor, ne yapıyorlarsa artık zararımız bir türlü azalmıyor. Fon işinden soğudum bunun yüzünden aylardır duruyor %10 dan fazla zarar.

Sayfa 562/1002 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •