Sayfa 562/946 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

mutlu olun keyifli olun
    hak hukuk adalet Allah peygamber diyenlerin çıkar olunca neler yapabileceklerini görsün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    gurur duy diktanla.
    Diktanla mı? Keşke benim kadar atatürkçü olsan.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Şu anda CHP bombayı kucağında buldu..
    İmamoğlu da insan bu süreçte tek bi ters kelimesi 10 a katlanıp defalarca döndürülecek medyada..
    Çok dikkatli olunması gerekir..

Boykot etse bakın sandıkdan kaçtı denilip suçlu ilan edilecek
    Boykot edilmese onların kuralları ile oynamaya devam denilecek..

Ben açık söylim boykot bekliyorum..
    Kayyuma kalır ist..
    Yani akp ye..
    Boykot yanlış olur,AKP'nin de umurunda olmaz,tam tersine kutlama yaparlar.Genel seçimleri de mi boykot edecek CHP.Muhakkak seçimlere katılmalı ve demokrasi tarihine kara leke olarak geçen her türlü kirli oyunları teşhir edip tarihe not edilmesini sağlamalı.

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu ulkeye bunlardan daha fazla zarari dunyada hic kimse veremez. Diyecek bir sey bulamiyorum.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    her zaman tekrarladım bademleri daha tanımıyor bu halk
    ikbal için en kıymetlisini satar, artık o kişi kimse..?

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    İstanbul'da AKP seçmeninin bir kısmının memleketlerindeki adayları desteklemek için taşraya adres taşıdığı söyleniyordu. Bunların önemli bir kısmı muhtemelen adreslerini seçim sonrası tekrar İstanbul'a taşımıştır. Seçim yenilenirse bunların oyu ile Okulların kapanmasına bağlı rezervasyon yaptırmış laik seçmenden verilecek fireler AKP'nin İstanbul seçimini kazanmasına yol açabilir. Ancak yenileme durumunda bir kısım seçmen aynı seçimde 2 kez oy kullanmış olacaktır. Alın size şaibe.

Ancak bu seçimin ekonomide yaratacağı maliyet AKP'nin İstanbul'u tekrar kazanmasından elde edeceği menfaati gölgede bırakacaktır. 2020 yılı sonuna kalmadan erken genel seçimler için sandığa gideceğimize adım gibi eminim. Çünkü hem AKP hem MHP varsa son itibar kırıntilarını da bu karar dolayısıyla kaybetmiş durumdalar.
    benim bildiğim sadece geçen seçimde listelerde kayıtlı oalnlar oy kullanabilecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. HDP e aday çıkarttıracaklarmış...
    Bölücü başının 8 yıl sonra avukatları ile görüşmesine izin verilmesi bu yüzden diyorlar
    HDP aday çıkarttığı anda AKP açık ara farkla kazanır seçimi

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. büyük dolar treydırı Mehmet bahçeliyi alkışlarınızla sahneye davet ediyorum.

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    HDP e aday çıkarttıracaklarmış...
    Bölücü başının 8 yıl sonra avukatları ile görüşmesi bu yüzden diyorlar
    HDP aday çıkarttığı anda AKP açık ara farkla kazanır seçimi

saygılar/başarılar
    geçen seçim aday çıkarmayanlar aday çıkaramaz diye biliyorum tek yapacakalrı binalinin yerine (sağlık gerekçeleri ile) yeni aday çıkarmak olacaktır

Sayfa 562/946 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •