Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Türkiye'nin Covıd19 da başarısının büyük kısmı izolasyonda değil, tedavide,yoksa hastalığın yayılma hızı yüksek.
    Hastahanelerde büyük yığılmalar olursa durum vahim.
    Hastane var doktor da var ama bu tedavi ayrı Enistem var diyorum 8 tane her neyse ilaç veriyorlar bir seferde 10 günde yigun bakima geçti sebep izolasyon var kişisel ekipmanları komple değiştiriyor öyle dolaşıyor hadi üniversite hastanesinde asistanls beraber 8-10 Dr var göğüs olarak hadi dahiliye ve intaniye de olsun 400 hasta 30 Dr yetmez. Ben ilaç yazdırmaya gittim fırçanin sapiyla reçete kodunu uzattı. Servisi düşün kendinii koruyacak hastaya mi bakacak çok Zor kardeş çok Zor. Birazcık deli cesaretli olmak gerek yoksa bu hava alanları da yetmez Avrupa'da ABD aynı Beter bizden bu corono anlatıldığından daha fazla zarar veriyor.

2. "Umarım save almıştır hükümet" yazmış biri...
    çok güldüm gece gece... yatıp uyuyayım, sabaha kim bilir yine ne sürprizler ne sürprizler...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Sokakta vatandaş saydırıyor başımızdakilere... Biriside arkadaşına diyor ki; verdiniz bunlara oyu, görün şimdi ebenizi...
    İmamoğlu 3 haftadır sokağa çıkma yasağı olsun diyor... Kaale alan yok.. Şimdi ise gecenin bi vakti yasak geliyor....
    Her şeyi yarım yamalak yaptıkları gibi, bunu da yarım yamalak yaptılar...
    İyi yönden bakarsak akp ayağına kurşun değil, roketatar sıkıyor. İnsanlar öfke içinde
    Bunlar s400 leri kendilerini imha etmek içinmi aldilar acaba.

4. Yayinci kurulus pandemiden dolayi odeme yapmiyorsa futbolcu sozlesmelerindede vardir bu herhalde . e o zaman neden indirim istiyorlar.3 yillik sozlesme yapilmis 16 ya giremeyen yabanci futbolculardan ? firsat bu firsat diyerek sozlesmeleri fesih etmeleri lazim benimde merak ettigim bu .
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bunun yanında tüketici kredisi alırken yapılan sigorta pandemiyi kapsıyor mu acaba. Normal sağlık sigortaları pandemi için ekstra madde yok ise kapsamıyor demişti TV de sigortacı.
    ....

5.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    İçişleri Bakanlığı: "Başta fırınların kendi araç ve personeli olmak üzere, Vefa Sosyal Destek Grubu vasıtasıyla vatandaşlara ekmek ulaştırılacaktır."

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bunu önce diyecekti gecenin bir vakti fırında sıra vardı iki adımlık yerden bir satte geldi

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hastane var doktor da var ama bu tedavi ayrı Enistem var diyorum 8 tane her neyse ilaç veriyorlar bir seferde 10 günde yigun bakima geçti sebep izolasyon var kişisel ekipmanları komple değiştiriyor öyle dolaşıyor hadi üniversite hastanesinde asistanls beraber 8-10 Dr var göğüs olarak hadi dahiliye ve intaniye de olsun 400 hasta 30 Dr yetmez. Ben ilaç yazdırmaya gittim fırçanin sapiyla reçete kodunu uzattı. Servisi düşün kendinii koruyacak hastaya mi bakacak çok Zor kardeş çok Zor. Birazcık deli cesaretli olmak gerek yoksa bu hava alanları da yetmez Avrupa'da ABD aynı Beter bizden bu corono anlatıldığından daha fazla zarar veriyor.
    Siz sürekli ilaç alıyorsanız,ilaç raporlu hasta iseniz,ilaç yazdırmanıza gerek yok.
    Raporlar uzatıldı.

7.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    1 yaşında bebeğim var . Bezi bitti . Yarın ne yapacam diyorum

Adam yalan söylüyorsun bebeğin yoktur siyaset yapıyorsun diyor

Ulan böyle bir konuda yalan söylenir mi ya

Özelden mesaj atsın bu iftiracı,, yavrumun kimliğini atayım görsün var mıymış

Tiksiniyorum bu insanlardan

Bıraktım forumu .. Yazmayacağım 1 kelime bile artık .

Tiksiniyorum

İnsanlıktan çıkmışlardan

Tiksiniyorum
    Volna sakin ol hallederiz
    Eski atletlerini kenar yerlerinden kes ikiye katla dikdörtgen olsun uzunlamasına bebişin altına ser bezi sarmak içinde lastikli kilot yoksa poşeti bağlayabileceğin şekilde kes no problem

8. Ariston Saglik sigortalari iyice sacmalamis zaten .. daha onceden Ozel saglik sigortasi yaptirdigin zaman Hamilelik icin 12 ay once sigortaya baslamis olman gerekiyordu .. hadi bunu 3 seneye cikarsinlar bunu anlarim ama artik sistem degismis . istersen 15 yillik ozel sigortali ol Cocuk planlamasi yaptigin zaten o sene icin sigortaya dogum teminati eklettirmen gerekiyormus .. benim sigortaci ile gecen 1 saat bunu konustuk Hamilelik dahil Istanbul icin cikardigi fiyat 17bin . Mersin icin cikardigi fiyat 11 idi sanirim ..
    ....

Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •