Onemli Gunler Banner
Sayfa 563/913 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sermayesi kadar kâr açıkladıkça düştü,sebep; yok mutlaka kağıt üzerinde olmasa da, fiiliyatta bir sorun var çünkü başka açıklaması olamaz.. ytd.. !

2. Bu hisse için o kadar çok şey söylenebilir ki, çok senaryo da üretilebilir. Şahsen benim için tek gerçek , tamamen hissenin tek elden kurgulandığı. Bu el hisseyi 10 TL de yapar, 1 TL de. Anlaşılan 2 yıldır hisseyi aşağya çekerek yönetti. Bunuda devam ettireceğe benziyor. Elinde mal olan ky cı için çok zor bir süreç.

3.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu hisse için o kadar çok şey söylenebilir ki, çok senaryo da üretilebilir. Şahsen benim için tek gerçek , tamamen hissenin tek elden kurgulandığı. Bu el hisseyi 10 TL de yapar, 1 TL de. Anlaşılan 2 yıldır hisseyi aşağya çekerek yönetti. Bunuda devam ettireceğe benziyor. Elinde mal olan ky cı için çok zor bir süreç.
    Sayin Venedik 1 liraya indirmesi icin ky elindekini sattirmak gibi bir misyonu olmali..Sizce su andaki islem rakkamindan satan ky olur mu? Dustukce maliyet dusurmek icin alanlar yada ucuz dusunup alanlar olacaktir..
    Gecen yil enerji sirketi alacakti...yani kasada para var...sermayesi dusuk pdd bu kadar dusuk cok kagit yoktur..ihrac yapiyor..kur artislarinda nisbeten az etkilenebilir...sorun tahtaya alici gelmiyor. Bir gun gelir.. o zamana kadar bekleyebilen ya uc olur ya bes

4. Hisse yükselişin düzeltme sini yapıyor bu düzeltme %100 oldu asıl olmasi gereken %70 tir ama inatla kötü haber yollayan şirket yönetimi ve artık burdan dönmesi gerekir donmezzse bilin ki bilanço zarar aciklayacakitr buda yeni diler gösterir hisseye

5. Bu tahtanın sahibi kimse burayıda okuyorsa iyi okusun. Elimdeki lotları seve seve ona benim istediğim fiyattan eline vereceğim. Bu iş artık bu noktaya geldi. Evelallah o gücümde var. Yiyorsa bir tarafı dahada aşağılara bassın. Alıccıyım oralardan. Kendi gücümze göre onun has ortaklarındanım. İyi çalışsınlar şirketimizi iyi yönetsinler yeterli evlatlara, torunlara bizden bir hediye kalır inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Bu tahtanın sahibi kimse burayıda okuyorsa iyi okusun. Elimdeki lotları seve seve ona benim istediğim fiyattan eline vereceğim. Bu iş artık bu noktaya geldi. Evelallah o gücümde var. Yiyorsa bir tarafı dahada aşağılara bassın. Alıccıyım oralardan. Kendi gücümze göre onun has ortaklarındanım. İyi çalışsınlar şirketimizi iyi yönetsinler yeterli evlatlara, torunlara bizden bir hediye kalır inşallah.
    Genelde bu psikoloji sizin dediğiniz gibi olmuyor, bilimsel ölçümlerde en fazla borsanın 2.dalga yükselme rallisinde iş bitirip zararına ilişiğini kesiyor....bu hep böyle olmuştur...ytd...!!!

7. Üstad, zarar kes benim için çok zor . Biz artık evlendik😀. Boşanmak yok.

8. Iskur lari bir okutsam isbank a ilk isim bu hisseyi ucurmak olacak 😄😄😄

Sayfa 563/913 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •