Sayfa 563/788 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 6304 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bilanco oven arkadaslar vardi burada . Alin size bilanco, piyasada bilancosu guven veren , yatirimcisini uzmemis sirketler nasil gidiyor bir bakin . Bir de bu onursuz kopeklerin sirkerine bakin . Bu 3 aile hirsizdir , altindaki yoneticiler sirketi bu boslukta ic eden asalak surusudur. Itibarlarini bes paralik etmezseniz bu sekilde olmaya devam edecektir
    Vallahi kimse kusura bakmasın ama Sn Maximetu ya katılmamak elde değil, şirkette IR den CEO' ya CFO' ya , YKB den YK üyelerine, ana hissedarlara bu gidişattan sorumlu olmayan yok,

Sanırım el elin eşeğini türkü çağıra çağıra ararmış konuya tamamen uyuyor. Bunların hiç birinde ne aç kalırım korkusu var ne de şirketle beraber bir yere varalım derdi var, ana hissedarlarda mirasyedi olduklarından şirketi babalarından kocalarından kalan bir daire yada köyde bir arsa gibi görüyorlar, temettü geldiği sürece de olanlar umurlarında değil. Doğrusu ben başlangıçta Murat'a güveniyordum ama oda meğer arka taraf da sürü sepet iş çeviriyormuş geç fark ettik maalesef.

2. https://youtu.be/zhOyDTnvGlI

Beni bu video ile kandirdi oc , bu videoyu izledigim gune lanet olsun . Alark ile bunun arasinda kalmistim 6 tl ydi Alark bu 19 civariydi . Hatamin bedeli en az 10 milyon tl bu oc sirketin bana firsat maliyeti

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    https://youtu.be/zhOyDTnvGlI

Beni bu video ile kandirdi oc , bu videoyu izledigim gune lanet olsun . Alark ile bunun arasinda kalmistim 6 tl ydi Alark bu 19 civariydi . Hatamin bedeli en az 10 milyon tl bu oc sirketin bana firsat maliyeti

üç aydır bu şirkette az bir yatırım yaptım gerçekten şunu anladım ki bu şirket küçük yatırımcısını rühen bitirdikten sonra kanser edip öldüren katil soysuz patron ve yöneticilerin bir araya geldiği bir katiller ve kahpeler topluluğudur. bundan artık emin oldum.kısa sürede satmaz isem 70 yaşından sonra ömrüm hapishanelerde geçecek. hakikaten sizler gibi 3*4 yıl bu şirktte yatırımcı olsam kesin katil olurdum. sabrınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum hayranlık duyuyorum..şirkette tahta yapıcı öldürücü bir taktik izlior şirkeytceosu ve patronlarda hiç bir önlem almıyor ve tıpkı ülkerde olduğu gibi sürekli çalıyorlar hep küçük yatırımcıyı yoluyorlar. başka ülkede olsa tekfenin bütün yöneticileri ve sahipleri yok edilirdi. çok ama çok iğrenç bir şirket.tıpkı yıldız holding gibi.hırsızlık üzerine kar sağlayan vampirler topluluğu. bir an önce burdan ayrılmaz ism tımarhanelik olacam......

4. Ünlü dolandırıcı Kutman'dan bir farkları kalmadı.
    Soyadlarından da belli olduğu üzere aynı cemiyetin adamları bunlar.

5. Sayin excuseme
    Zaten mevcut iktidari basimiza salanlar tekfen gibi hirsiz beyaz turkler . Her devrin adami bunlar . Kimse bunlara dokunmaz , goz gore gore halka acik sirkette dolandiricilik yapiliyor ne spk si ne baska bir yeri hesap sormadi . Yildiz grubu ile birlikte turkiyenin en adi sirketi bu sirket . Bakin tekrar ediyorum bir sirket ticari faaliyetlerinden dolayi zarar edebilir bu konjokturel nedenlerle bazen normal olabilir ama tekfenin yaptigi zarar degildir kasten sirketin ve ortaklarin ic edilmesidir. Hisse fiyatinin soylediklerimle alakasi yoktur arttigi zaman da burada yazdim , bu sirketin patronlari ve yoneticileri onursuz haysiyetsiz kopeklerden farkli degildir , biz sirket gelismelerini dinleyecegiz diye sirket bultenini bekliyoruz . Ceo ortada yok , cikmis CFO 2007 de nasil milleti kazikladiklarini anlatmis . Burada Onemli olan niyettir, Boyle niyete sahip sirketin fiyati artsa da kalici olmaz elin oglu keriz mi kac kere sene sonu bilancolarda milleti dolandirdilar kazikladilar bizim gordugumuzu kimse gormuyor mu Yarin Bi gun hisse fiyati arttiginda da dusuncslerim degismeyecek. Elin oglu Twitter da sirketin faaliyetlerini mercek altina almis projeksiyon yapiyor kar tahmini yapiyor sonra ettigi karin sovunu yapiyor Biz burada patronlarin duzenbazliklarini didikliyoruz surekli . Bu sirketin ve yoneticilerin itibarini bes paralik edeceksin ki herkes bunlarin nasil hirsiz oldugunu gorecek , yoksa bu sirket gram yol almaz . Sirket icinde gorev yapan profesyoneller de hesap verecek , yok oyle milletin malini ic etmek !!

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    https://youtu.be/zhOyDTnvGlI

Ben de Alarkoları 6 dan sattım Tr.de vaka yokken nisan 2020 de, 20 gün sonra 3,75 sen %60 fazlasını aldım, 4 liraya sattım ertesi gün bu ve Sahole geçtim 7 den.Sahol ne ise de bu portföyü dağıttı, bekleyeceğiz.
    Gerçi senin bayağı çokmuş 270 000
    alarko etmeli o zaman

7. Genel olarak firsat maliyetleri sayin kidemli , bunda zarar oldugum icin Hicbir hamle yapamadim . Egserler , tireler, smartg ler , simdi de goz gore gore Gwind gibi trend sirketler kaciyor . Banka falan almazdim ama 100 liradan Tupras alirdim mesala . Simdi ciksam ne alacam alacak kagit da kalmadi , zirvede kgit alip orada da tokatlanmak var bu saatten sonra . Buradaki tahtaci neyi bekliyor anlamiyorum doymadilar ucuz mala , boyle dusuk tuttukca daha cok mal kaybediyor bu hissede 20 milyon lot ky var onlar da bu fiyatlardan satmaz . Biraz yurutse 35-40 herkes dokulecek zaten lanet etti insanlar

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin excuseme
    Zaten mevcut iktidari basimiza salanlar tekfen gibi hirsiz beyaz turkler . Her devrin adami bunlar . Kimse bunlara dokunmaz , goz gore gore halka acik sirkette dolandiricilik yapiliyor ne spk si ne baska bir yeri hesap sormadi . Yildiz grubu ile birlikte turkiyenin en adi sirketi bu sirket . Bakin tekrar ediyorum bir sirket ticari faaliyetlerinden dolayi zarar edebilir bu konjokturel nedenlerle bazen normal olabilir ama tekfenin yaptigi zarar degildir kasten sirketin ve ortaklarin ic edilmesidir. Hisse fiyatinin soylediklerimle alakasi yoktur arttigi zaman da burada yazdim , bu sirketin patronlari ve yoneticileri onursuz haysiyetsiz kopeklerden farkli degildir , biz sirket gelismelerini dinleyecegiz diye sirket bultenini bekliyoruz . Ceo ortada yok , cikmis CFO 2007 de nasil milleti kazikladiklarini anlatmis . Burada Onemli olan niyettir, Boyle niyete sahip sirketin fiyati artsa da kalici olmaz elin oglu keriz mi kac kere sene sonu bilancolarda milleti dolandirdilar kazikladilar bizim gordugumuzu kimse gormuyor mu Yarin Bi gun hisse fiyati arttiginda da dusuncslerim degismeyecek. Elin oglu Twitter da sirketin faaliyetlerini mercek altina almis projeksiyon yapiyor kar tahmini yapiyor sonra ettigi karin sovunu yapiyor Biz burada patronlarin duzenbazliklarini didikliyoruz surekli . Bu sirketin ve yoneticilerin itibarini bes paralik edeceksin ki herkes bunlarin nasil hirsiz oldugunu gorecek , yoksa bu sirket gram yol almaz . Sirket icinde gorev yapan profesyoneller de hesap verecek , yok oyle milletin malini ic etmek !!
    Yanlis hatirlamiyorsam pandorra 2022 yili icin bir projeksiyon vermedi ?

Sirket web sitesinde goremedim

Yatirimci toplantilarinda neler soruluyor ve Sorulara Pandorra mi cevap veriyor ? Bilen var mi

Hadi kagit sahipsiz Ama koskoca sirkette mi sahipsiz ?? Ayip ya

Sayfa 563/788 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •