Sayfa 564/1007 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ANGEN diye bir hisse var.Blanço,analiz (pd/dd, f/k vs..) yapan arkadaşlar açısından nasıl bir hisse acaba?

vakti olan incelerse sevinirim.
    Ben halka arz olurken incelemiştim. 8 fk ile halka arz olmuştu. O zaman 400 milyon yılsonu karı gelebilir demiştim. Şimdi baktım üzeri bile gelmiş ama yaptığı cironun %65-70 i covid test kitinden geliyor. o nedenle sadece halka arzına katılıp sonrasında satmıştım işin sürdürülebilirliğine emin olmadığım için. Kısa öz şirketle ilgili bildiklerim bu şekilde.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. masallah her zamankı gıbı ucuyoruz..markette sut bulamadık 18e aldık
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ANGEN diye bir hisse var.Blanço,analiz (pd/dd, f/k vs..) yapan arkadaşlar açısından nasıl bir hisse acaba?

vakti olan incelerse sevinirim.
    Angen 433.022.607 TL KAR AÇIKLAMIŞ
    FK 7,3
    PD/DD 4,13
    PD 3.163.600.000

Ben BAŞGAZ'ı tercih ettim ...12,8 ortalama alış 13,8 orta satış..

SPOT kapanış,

5. Bugün BBHT de Mehmet Gerz kardeşimiz çok güzel bir noktaya değindi .
    Fiyatlar alım gücü eriyene talep düşene kadar yükselmeye devam eder dedi (mealen)
    O 2-3 ay dedi ama bence daha uzun sürer bu.

tabi bu talep enflasyonunu durdurur. maliyet tarafı ek darbe yerse daha da yükselir.

6. Hacim güzel, üstelik pek çok hisseye yayıldı

Para girişi, güzel

2300 rahat aşıldı, güzel

Herkesi longa inandıracaklar

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    iki hafta evvel körfezde 450 milyon dolarlık ihale aldı, toros gübre para basıyor, lakin rusyada işleri var diye basmışlardı..

hisse fiyatı bedavadan biraz daha pahalı, ama tahtası çok zor, çok açgözlü çok kontrollü bi tayfa hüküm sürüyor tahtada.. alıp unutmalık, trade imkansız
    Doğru diyorsun.
    Trade viop ta
    TEKFEN de dip tepe döngüleri 3-4 yıl
    tepeler 4,5-5 USD buralar dibe çok yakın gibi.
    3-5 yıl beklemeyip 15 günde parayı katlayacak olanlara yaramaz.

8. short tan kisa vade aldiklarimi her zaman geri almistir,oyle bereketsiz oyle ziyanlik ki dunyanin en işe yaramaz yatirimi..yatirim bile denmez,paranla zebillik..enayilik..yemin ettim acmam bu son dedim bulastim bi kere,yapacak bsy yok..oylece kalacak..nereye giderse gitsin alismis kudurmustan beter kafasi endeks..

Sayfa 564/1007 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •