Sayfa 564/747 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Sürekli zarar eden, hiçbir işe yaramayan bedelsiz beklentisinden başka hiçbir beklentisi olmayan, temettü falan dağıtmayan aşırı primli Konya yükselirken bizim bu durumda olmamız tamamen rezillik, sermaye piyasalarının geldiği durum, yeni gelen acemiler acı tecrübe yaşamadan öğrenemeyecekler.
    Borsada beklenti, kar etmek şu bu bunların hiç bir anlamı yok..Borsa pozisyondur..Mal alınır ve atlayan olursa bu mallar verilir. Bu kadar..
    Hiç bir ederi ve faaliyeti olmayan Klgyo, Katmer, Flap gibi kağıtlar 1 ayda %300-400 yaptı..Neden yaptı? Çünkü aylarca çok düşük seviyelerden milleti düşürdüler sonra yeni alıcı gelmedikçe sürdükçe sürdüler..
    Nuhcm'de sabah tavan olacak diyen kekliklere 39 üstü çok güzel mal vermişler..39'dan 33'e düşüşün nedeni bu..

2. Teknik olarak da dün ve bu sabahki gaplar tertemiz kapanmışta oldu altta sadece 30,18 deki 1 tane gap kaldı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Borsada beklenti, kar etmek şu bu bunların hiç bir anlamı yok..Borsa pozisyondur..Mal alınır ve atlayan olursa bu mallar verilir. Bu kadar..
    Hiç bir ederi ve faaliyeti olmayan Klgyo, Katmer, Flap gibi kağıtlar 1 ayda %300-400 yaptı..Neden yaptı? Çünkü aylarca çok düşük seviyelerden milleti düşürdüler sonra yeni alıcı gelmedikçe sürdükçe sürdüler..
    Nuhcm'de sabah tavan olacak diyen kekliklere 39 üstü çok güzel mal vermişler..39'dan 33'e düşüşün nedeni bu..

Tahtada alan diğer alıcı değil ki ama alan ağa alıcı, diğer satan 16 bin diğer alan 10 bin bu şekilde hangi kekliğe malı kaptırdı ak yatırım. Epi topu kaktırdığı 10 bin lot diğer alıcıya kalan ziraat ve hsbc ki ordakiler de sanmam ki KY değildir.

Şu tabloda diğer alıcı %35-40 larda olsaydı şuan zaten tabandı bu kağıt.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Tahtada alan diğer alıcı değil ki ama alan ağa alıcı, diğer satan 16 bin diğer alan 10 bin bu şekilde hangi kekliğe malı kaptırdı ak yatırım. Epi topu kaktırdığı 10 bin lot diğer alıcıya kalan ziraat ve hsbc ki ordakiler de sanmam ki KY değildir.

Şu tabloda diğer alıcı %35-40 larda olsaydı şuan zaten tabandı bu kağıt.
    Ziraat-İş ky'nın yuvalandığı aracı kurumlar..45 bin lot onlara vermiş Ak...HSBC fiktif işlem..
    Bu arada ben tüm takası koymadım sadece 39 üstünü koydum..Ak 85 bin lot satışta toplamda yani mal vermiş..
    Şimdi ne olacak yazayım? Ak bu verdiklerini tekrar 33-34 arası tekrar yerine koyacak sonra yeniden yukarı yapıp alıcı arayacak..Yeni alıcı gelmezse 40 üstüne de atar..

5. Tüm günlük takas...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
    valla 39 dan sazan gibi atşayıp mal alan var ise onlarıda öpsünler bir zahmet.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7. Şu işlerin olmaması için misal alın bugün tahtada açıkçı a1 akbabası hemen tahtaya üşüşmüş bile, bizim bu tahtada brüte girmemiz şart. Brüt geldim mi robottu, günlük aldım sattım sigara param çıktıydı , açıkçı akbaba a1 di alayı yok olur gider. Adam gibi tahtacıyla yatırımcı başbaşa kalır.

8. Biz burada aylardır yazıyoruz, ihtacatta rekorlar kıran şirket iyi analiz edildiğinde bu döviz kuruyla 30 lira altı bedava, olması gereken fiyat bandı en az 40-50 ler, tabi bedava iken almayıp 39 lardan atlayanlar panik yapabilir ama bekleseler yine zarar etmezler, tabi Konya gibi tahtalarda durum farklı, yıllarca zararda bekleyecek belki bugün kar ettiğini sananlar ama yapacak birşey yok.

Sayfa 564/747 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •