Sayfa 565/852 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Dogrudur, konuy hakim olmadan ve emin olmadan baska yerden alinti bilgileri paylasmak yanlis olabilir. Zaten her seferinde alintidir diye belirtiyordum.
    Neyse ben ben cekildim. Sizleri takip ediyorum.

Umarim hayirli sonuca ulasiriz.

Tsk

2. Eeyy hirsiz tuncay ve avanesi madem o kadar eminsin cevirdihin dumenden buralarda oyalanma ver tabana bakalim kac lot daha kaptiracaksin bu gariban saydigin bizlere

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bak Tuncay beyim, sana iki çift lafımız var.

Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, her şeyin var.
    Binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana küçük yatırımcının hakkıyla oynamak?
    Yakışır mı bunca küçük yatırımcının hisselerini bedavaya cebellezi yapmak elinden ayak oyunlarıyla almak?
    Ama nasıl yakışmasın! Sen değil misin beş babayiğitten biri,
    Anlamıyor musun Tuncay beyim, bu küçük yatırımcılar haklarını istiyor. Ama ben boşuna konuşuyorum.
    Adaleti tanımayan adama, adaleti anlatmaya çalışıyorum.
    Seeen, büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi Tuncay Bey!..
    Sen mi büyüksün?.. Hayır, biz büyüğüz! Biiiz, küçük yatırımcı! Sen bizim yanımızda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç!
    Gözümüzde pul kadar bile değerin yok! Ama şunu iyi bil: Ne haklarımıza ne de hisselerimize hiçbir şey yapamayacaksın.
    Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin küçük yatırımcının haklarını. Çünkü bizler haklıyız ve haklarımız var.
    Bizler küçük yatırımcılarız haklarımız var. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?
    Dokunma artık küçük yatırımcının haklarına ver onlara haklarını, ver onlara haklarını! Ver onlara haklarını! Ver onlara haklarını! Çakallık yapma!
    Eğer küçük yatırımcının haklarını çeşitli ayak oyunlarıyla ucuzdan almaya kalkarsan biz, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan biz, küçük yatırımcı* hiç düşünmeden Adaletin kılıcınını ve küçük yatırımcının öfkesini üzerine akıtırız.
    Anlıyor musun dönüp arkamıza bakmayız bile!..

ironi = inori

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Sen bizi salak mı sanıyorsun...

Burayı okuyan Tuncay beyden maaşlı kişiler iletsin rapor yazarak beylerine..

ky sabrı tükenmek üzere ölüm var ölüm...

Bak uçak kazası oldu işadamının pırıl pırıl geleçeği güzel kızcağız ve arkadaşları kötü bir kazada ebediyete yürüdü yakınlarına sonsuz bsş sağlığı diliyorum...

Çocuklar ebebeyinlerden ön ölmemeli sabır diliyorum...

Demem o ki çakallık yapmasın Tuncay bey... zaten toplamışsınız neyin ibi. neliğinin peşindesiniz siz...

Türkiyedeki gayrımebkulu düşük göster yurt dışındaki migros gayrimenkullerini 2 defa yuksek degerle... bunun adı ibi. neliktir eşcinsel arkadaşları kırıyorsam özür...

adam olun adam...

bu kadar para hırsı nedir ya... dışarda %2,5 kalmış elli takla peşindeler...
    adam olun adam desinler ölüncede...
    örnek sabancı mesela...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

5.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Bak Tuncay beyim, sana iki çift lafımız var.

Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, her şeyin var.
    Binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana küçük yatırımcının hakkıyla oynamak?
    Yakışır mı bunca küçük yatırımcının hisselerini bedavaya cebellezi yapmak elinden ayak oyunlarıyla almak?
    Ama nasıl yakışmasın! Sen değil misin beş babayiğitten biri,
    Anlamıyor musun Tuncay beyim, bu küçük yatırımcılar haklarını istiyor. Ama ben boşuna konuşuyorum.
    Adaleti tanımayan adama, adaleti anlatmaya çalışıyorum.
    Seeen, büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi Tuncay Bey!..
    Sen mi büyüksün?.. Hayır, biz büyüğüz! Biiiz, küçük yatırımcı! Sen bizim yanımızda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç!
    Gözümüzde pul kadar bile değerin yok! Ama şunu iyi bil: Ne haklarımıza ne de hisselerimize hiçbir şey yapamayacaksın.
    Yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin küçük yatırımcının haklarını. Çünkü bizler haklıyız ve haklarımız var.
    Bizler küçük yatırımcılarız haklarımız var. Bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?
    Dokunma artık küçük yatırımcının haklarına ver onlara haklarını, ver onlara haklarını! Ver onlara haklarını! Ver onlara haklarını! Çakallık yapma!
    Eğer küçük yatırımcının haklarını çeşitli ayak oyunlarıyla ucuzdan almaya kalkarsan biz, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan biz, küçük yatırımcı* hiç düşünmeden Adaletin kılıcınını ve küçük yatırımcının öfkesini üzerine akıtırız.
    Anlıyor musun dönüp arkamıza bakmayız bile!..

ironi = inori

ironi = inori

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Değerleme üçkağıdını bimere ve spk ya yazdım. Yönetimde alengirli kalem oynatanları da unutmamak lazım.
    Son aşamada dava dilekçesini daha ayrıntılı çalışmak lazım, hatta toplu açılabilirse daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Forumda hukuk (SPK, TTK) altyapısı olan arkadaşlar bu konuda destek verir mi acaba..???

7. Türkiye Muhasebe Standartları (TMS) 16 kapsamında "maliyet modeli" ile değerlenmekte olan gayrimenkuller (arsa, arazi ve binalar) 01 Ocak 2017 31 Aralık 2017 hesap dönemini kapsayan yıl sonu mali tablolarından başlamak üzere "yeniden değerleme modeli" ile değerlenerek muhasebeleştirilmiştir. (Mgros )

Her iki Şirketin de uzun yıllardan bu yana paylarının halka açık olması ve BİAŞ ta işlem görmesi
    Her iki Şirketin de aynı sektörde benzer firmalar ile karşılaştırabilir olması
    Her iki Şirketin de SPK ve KGK düzenlemeleri gereğince, TMS/TFRS uygun bağımsız denetimden geçmiş konsolide finansal tablolarının bulunması

birleşme için herşeyi ayarladın uzman kuruluş raporunuda açıkla artık carfursa kilerde iki günde açıklanmıştı...

8. TMS-16
    Yeniden değerleme modeli
    31. Gerçeğe uygun değeri güvenilir olarak ölçülebilen bir maddi duran varlık kalemi, varlık olarak muhasebeleştirildikten sonra, yeniden değerlenmiş tutarı üzerinden gösterilir. Yeniden değerlenmiş tutar, yeniden değerleme tarihindeki gerçeğe uygun değerinden, müteakip birikmiş amortisman ve müteakip birikmiş değer düşüklüğü zararlarının indirilmesi suretiyle bulunan değerdir. Yeniden değerlemeler, raporlama dönemi sonu (bilanço) tarihi itibariyle gerçeğe uygun değer kullanılarak bulunacak tutarın defter değerinden önemli ölçüde farklı olmasına neden olmayacak şekilde düzenli olarak yapılmalıdır.

Sayfa 565/852 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •