Sayfa 565/688 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Aynen leğende kardeş. Ben de Vekalet veririm. Burda önemli olan Mahsun'un durumu. O ne yapacak. Eğer Cengoyla anlaştıysa hiç bulaşmayacaktır. M. Ö'yü, Kanki'yi bekliyoruz. Gelse de bir açıklama yapsa.

Alıntı Originally Posted by ykselbey Yazıyı Oku
    Sermayeyi artıya geçirmesi için bu kansıza kaç milyon lazım. 13 milyon sermayesi olduğu için 13 milyon mu lazım en az.
    Holdingden olan alacağı tahsil etse fazlasıyla yeter.. ama tahsil eden adam bu güne kadar çoktan tahsil ederdi
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

3. battık mı yani ya da bir ışık var mı...

Alıntı Originally Posted by emreunsal34 Yazıyı Oku
    Legenda bu işlerle uğraşabilecek bi srn varsın gibi verelim sana vekalet mahsuna da ulaşalım.dava açalım.spknın soruşturması varsa sonucu bekleyelim.
    Daha 1 ay önce emine o. Su ortak gelecek dedi bana.arayıp sövsek bile umurlarında olmaz bunların

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eyvallah Üstad ..yarın bi görüşelim en azından Emine ile, sonra bir yol belirleriz hep birlikte ..normal bir şirket ortağıyız artık..en kötü birleşip azınlık hakkı elde edebilecek düzeye gelince CK holdingden olan alacak için iflas talepli dava falan açarız.. ne bileyim, sağlıklı da düşünemiyorum şu anda
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

5. Batmadınız Gen power holding in yanına geldiniz borsa dışı oldunuz elinizdeki hisseler değeri 0 tl oldu spk boru gibi koydu

6.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Eyvallah Üstad ..yarın bi görüşelim en azından Emine ile, sonra bir yol belirleriz hep birlikte ..normal bir şirket ortağıyız artık..en kötü birleşip azınlık hakkı elde edebilecek düzeye gelince CK holdingden olan alacak için iflas talepli dava falan açarız.. ne bileyim, sağlıklı da düşünemiyorum şu anda
    Aynen üstad verelim vekalet artık yeter be bi canımız kaldı

7. Ben geçen yazdım bu flap beyaz gibi hisselerin aşırı yükselmesi için para gerekiyordu bunun içinde borsada olan 3 5 hisseyi borsa dışına itmeleri gerekiyordu şimdi yapmaya başladılar daha arkası gelecek sırada bimeks var sonra bir başka hisse bu böyle gider ellerinde para yok borsada bir hisseyi yok edip diğer hisseye aktarılıyor bakiyeler yani sizin para lar flap beyaz a gitti

8. ulan geçen hafta 10000 lot satacaktım son anda vaz geçtim keşke satsaydım kafama sıçım

Sayfa 565/688 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •