Sayfa 565/1002 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Dostlar, su anda fon turune gore en iyisi olan KIG PORTFÖY para piyasa fon hakkinda goruslerinizi alabilir miyim....
    KIG portföy Trive'ın .
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Altın yatırımı yapmak için İş Portföy Altın Fonu(TTA) aldım fakat altın %2 kapattığı halde fon bugün -%0.35 negatif getiri yaptı. Sanırım yanlış fona yatırım yaptım altına göre hareket eden fon önerisi olan var mı?
    saat uyuşmazlığı. siz altın % 2 kapattı derken 1 ) hangi saati baz alıyorsunuz ? 2 ) ve hangi ekrandan hangi altın fiyatına bakıyorsunuz.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. Merhaba arkadaslar,

Mevduat eslenigi %23 veya uzeri hangi fonlari onerirsiniz. Onerileriniz icin tesekkur ederim.

4. Bu arbitraj serbest fonları hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar mesela ziraatportföyün yeni sayılır?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
    İktidar değişikliğinde borsada büyük bir yükseliş bekliyorum. Yabancı yatırımcı seviyesi de ciddi anlamda artacaktır.
    Çoğunluğun beklentisi bu yönde, benim de ama böyle bir beklenti olunca tam tersi olabiliyor, neyse iktidar değişsin de borsa elbet bir şekilde yükselir.

6. bugün kkm'den çıktım ordan ne kısalacaz ne uzayacaz anlaşıldı...bugün bist oranımı %10'den %40'a çıkardım. nasdaq oranımı da %10'dan %30'a çıkardım. %10 da ziraat altın fonu. %20 de düşüşte alım için yedekte. nasdaqda hasar artsa da bistin telafi edeceğini düşünüyorum. bugünlerde kkm'den umduğunu bulamayan çok kişinin biste geçeceğini düşünüyorum. faiz düşüşünün sürmesi de olumlu etkiler borsaya geçişleri.bir de artık kkm'de %17 faiz veren yok en iyisi %15 işine gelirse. %80 riske daldık ama ne yapayım öteki türlü para eridikçe eriyor enflasyon karşısında. buralardan girmeyen de ne bileyim, ucuzdan alma konusunda çıtayı biraz fazla yüksek tutuyor demektir.

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Çoğunluğun beklentisi bu yönde, benim de ama böyle bir beklenti olunca tam tersi olabiliyor, neyse iktidar değişsin de borsa elbet bir şekilde yükselir.
    borsalar sağ partilerin iktidarında yükselme eğilimdedir, ana odakları para olduğu için: ) misal onların iktidarında işçiyi ezerek ve doğayı kirleterek 2-3 kat kazanabilir şirketler bu da bilançolara yansır tabi. sana hammadde sağlayan doğayı katledersen, gelir dengesini bozarak sosyal yapıyı tahrip edersen onyıllar veya yüzyıllar içerisinde herşeyini kaybedeceğin gibi gerçekleri hesaplamazlar, yarın acil para lazım abi gelecek martavalı okuma bana derler: )

8.  Alıntı Originally Posted by SNOOPY Yazıyı Oku
    İktidar değişikliğinde borsada büyük bir yükseliş bekliyorum. Yabancı yatırımcı seviyesi de ciddi anlamda artacaktır.
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Yıl başından sonra yaşanacak ekonomik bahar havası ile o beklentilerin tam tersi olabilir.
    Ekonomik bahar görüntüsüyle girilecek seçim sonucunda bu ihtimali daha yüksek görüyorum artık.

Sayfa 565/1002 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •