Sayfa 566/785 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Al al , daha cok al , oc lari patronlar geberip satilirsa paylari bir gun 10 katina satarsin Tabi o zamana Dolar da 10 katina cikmamis olursa

2. Abd nin rusya ile iş yapan turk sirketlerini uyarmasiyla alakası var diye dusunuyorum .

3. Bugun bht de is portfoy yoneticisi brent artarsa tkfene yarar dedi . Mal cakmak icin adammi aradi soyledigi dogrumu anlamadım . Ayrica tkfen cok iyi yonetiliyormus 😀😀😀

Tupraslami karistirdi dedim sonrada tuprs analizi yapti

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bugun bht de is portfoy yoneticisi brent artarsa tkfene yarar dedi . Mal cakmak icin adammi aradi soyledigi dogrumu anlamadım . Ayrica tkfen cok iyi yonetiliyormus 😀😀😀

Tupraslami karistirdi dedim sonrada tuprs analizi yapti
    Aman ha, bu ******** kağıda sadece sağlam iş almak etki eder yoksa brent petrol falan hikaye, Fi tarihinde evet hafif de olsa etki ettiği olmuştur ama şimdi yok. Adamlar iş alamıyor değil almak istemiyor umurlarında değil yönetimin her şeyden evvel, bu saatten sonra almak isteseler de bünye buna müsaade etmiyor.

5. CEO insaat sirketinin basinda oldugunun farkinda bile degil , piyasa dinamiklerinden uzak. Az ve oz is alacakmis pasam. Haci Murat Viem yatirimda kendine gunes panelleri kuracagina su sirketi o ise sokmus olsaydi para basiyor olurduk bu sene . Yenilenebilir enerji yazmis Pandora efendi capitalde soylesisinde gecmis olsun ati alan uskudari gecti . Alara Meyvenin corak arazilerine meyve dikeceginize gunes paneli koysaydiniz su anda akar geliriniz olurdu .At sahibine gore kisner , bu mirasyedi kizlarla anca bu kadar olur altindaki yoneticiler de boyle sirketin anasini beller. Santiyelerde calinan paralarla patronlari da yemlerler agizlarini kaparlar

6. Arkadaşlar,

Kırıkkale rafinerisinde 26 milyon dolarlık ilave iş imzalanıyor. KAP a bile bildirmiyorlar. Bu nasıl iş anlayamadım? Niçin bildirme gereği bile duymuyorlar. Ayrıca , Fas'ta 300 km lik bir boru hattına teklif verilecekti. Bu tür haberlerle yükselmesini bekliyoruz. Ama nafile.... Tahtadakileri dökmeye mi çalışıyorlar?

7. Sayin Burko

Bilancolar da 100 milyon dolar uzeri is artislari tespit ediyor ve yatirimci iliskilerine yaziyordum ona bile kulp buluyorlardi . Acin son 12 bilancoda backloglar nasil degisiyor gorun . Benim bildigim Dunya kupasi sonrasi 1 milyar dolarlik yol isi alinacak kupanin bitmesi bekleniyor ayrica filipinlerde Dogus insaat ile metro isine teklif verilyordu en son . Bu sirketin sikintisi bu zaten yatirimcisina her hangi bir olumlu haberi bile paylasmayan kotu haberi ise kostura kostura yayinlayan bir sirket . Amac ne Cok belli Senin benim sinirimi bozmak yok pahasina hisselerimizi almak . Sonra bi bakmissiniz durust oluvermisler. Bakin ortaliktan 20 Milyon hisse toplasalar ve kagidi 50 tl arttirsalar 1 milyar kar demek . 50 tl de artar yani bu kagit 2 KAP a bakar . Nasil 3 den 27 hareketi yaptiysa 20 den de 180 hareketi yapar mi yapar !! Ama once karaktersizlerin buna karar vermesi lazim . Hirsiz bunlar hirsiz

8. Son zamanlarda ingiltereden bir yatirim firmasinin telefonundan bir adam surekli beni ariyor , Turk . Bana yok surada Islem yapmak ister misiniz yok sizinle su raporlari paylasayim edeyim diye surekli musallat oldu . Blokladim baska yerlerden ariyor . Buna benzer bir seyi 3-4 sene fmizp tuttuktan sonra ayni bu da surunurken baska isimler yapiyordu . Diyeceksiniz ki ne olacak Senin 3-5 lotunu alsa sirket ne olacak milyonlarca lot var . Ben gibi adamlari baska yone cekip kagidi lanet olsun deyip sattirim ucuza mal toplatan birileri olabilir Bu sirketlerde. Fmizp de ayni seyler olduktan sonra 12 den aldigim kagidi 35 tl ye Dolar karsiligi gelince sattim lanet olsun deyip . Sonra kagidi 200 e surduler . Bunda da yakinda oyle bir seyler olmasindan supheliniyorum. Adam israrla dogalgaz fiyatlari soyle artti soyle kazandirdik ettik diye surekli beni cezbetmeye calisiyor , blokluyorum baska yerden ariyor . Basit Ama mantikli bir is , ortaliktan Boyle 20 Milyon lot toplasalar 50 tl artsa 1 milyar temiz para !!

Sayfa 566/785 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •