Sayfa 567/935 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Yarin genel kurulda olacak var mi?

2. Ben uğraştım olmadı, gelecek seferlere inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    Yarin genel kurulda olacak var mi?
    Kardeş şu an için genel kuruldan olumlu birsey çıkmadı.Ben online olarak katıldım.tabiki muhalefet şerhimizi düştük.Bir kaç arkadaşta oradaydı söz hakkı alıp konuştular.Ama herşey hukuka uygun dediler başka birşey demediler.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    kardeş şu an için genel kuruldan olumlu birsey çıkmadı.ben online olarak katıldım.tabiki muhalefet şerhimizi düştük.bir kaç arkadaşta oradaydı söz hakkı alıp konuştular.ama herşey hukuka uygun dediler başka birşey demediler.

Gm 5 plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    esas sözleşme değişikliği şart dedi adnan bali bey ;))

5. Bizim duruma benzettiğim için gönderiyorum hatam varsa affola, merkez bankası kurucu hisselerinde temettü Max %12 ve şirketi toplam varlığının 25.000 olarak değerlendirilmesi ilginç geldi.
    Video nun 10-11dk izlemenizi isterim
    https://youtu.be/QUcr026Nqjk

6. T.C. İş Bankası genel kuruluna katılıp gerekli itirazları yapan ve tutanağa işleten başta Sayın Serhat Özer olmak üzere katılan tüm hissedarlara şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Duygularımıza tercüman oldunuz. Duygularımız ve gerçekler ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Sağ olun, var olun!

7.  Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    T.C. İş Bankası genel kuruluna katılıp gerekli itirazları yapan ve tutanağa işleten başta Sayın Serhat Özer olmak üzere katılan tüm hissedarlara şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Duygularımıza tercüman oldunuz. Duygularımız ve gerçekler ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Sağ olun, var olun!
    Evet genelkurulda ilk defa bu kadar etkili imtiyazlı ve kurucular yönetimi yerin dibine sokmuşlar.
    Bir dövmedıklerı kalmıs.

Tüm katılan arkadaslara tesekkurler 🧿

8. Serhat Özer in davası 15 Nisan da olacakmış.

Serhat Özer tarafından Kurucu senetler ile ilgili Atatürk vasiyetine dair belge ve bilgi talep edildi.Bilgi ve belgenin incelenmesi için genel kurulda oylama yapıldı ve yüzde doksan dokuz a yakın bir oy oranıyla reddedildi.Bu şunu gösteriyor gerek toplantı salonunda gerekse de elektronik ortamda çok azınlıktaydık.Adamlar istedikleri maddeyi reddedebilecek veya kabul edebilecek çoğunluğu oluşturarak genel kurula giriyorlar.Buda dünyanın en güçlü bankalarindan birisi olan işbank için gayet normal...Ancak şeffaflık açısından madem bir problem yok kurucu ve imtiyazlı hisseler ile ilgili Atatürk vasiyetinin, iş bankası yönetimi tarafından oylamaya sunulmadan kamuoyuyla paylaşılması gerekmez mi?

Bende gerek elektronik ortamda gerekse de toplantı salonunda destek veren ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 567/935 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •