Sayfa 567/996 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    valla bu haberlerle bile düşmeyen borsa artık hiç düşmez...
    ha kar satışı vs olur ancak trend yukarı gibi artık
    şortçular ancak düzeltmelerden kazanabilirler gibime geliyor bir süre daha.
    zaten bugün de buralarda tutunursa artık yeni rekor hedeflerin gerçekleşeceği teyit edilebilir gibime geliyor.
    ytd
    galiba çok pis tuzak kurdular
    trump gitmeden darbeyi vurup gidecek
    kötü başkan olacak biden iyiyi oynayacak
    iyi polis kötü polis filimlerini holywood da çok kurgularlar
    ordan şeeetim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. 10 ARALIK AB ZİRVESİ SONUÇLARINA KONULMAK ZORUNDA KALINAN YANLI VE HUKUKA AYKIRI TUTUMU REDDEDİYORUZ- DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

atara atar gidere gider...

Mehmet Sevki Guest
    şuan endeks 137 bin yaklaşık seviyesinden belki bir cycle içerisinde karambole ora long bura long açanda birşey bildiği yok zar atıyor..

evet arkadaşlar aynaya bakın ve ben ne yapıyorum diyin..

birşey bildiğiniz yok suratınıza birisinin çarpması gerekiyor.. hayatınızı mahvedeceksiniz... ters bir işlemde çünkü kaçınılmaz zar atıyorsunuz...

4. 1503 maliyetli shortlarımla halen bekliyorum.

Mehmet Sevki Guest
    birisinin suratınıza yüzünüze karşı bağırması gerekiyor sen ne yapıyorsun diye...

ekran karşısında hayallerle zar atmak bilinçsiz..

bu işler bir yatırımcı testi ile serbest olmamalı 4 test yapıp işleme oturuyorsun açıkcası böyle olmamalı. lisans eğitimi alımalı.. çok yazık gerçek bu..

tamamen kumarcısınız. tokat şart..

6. Herhalde zar atıyoruz abey neden bize viop bıraktırma şeysine girdin ki şimdi matematik istatistik şans başka bir şey yok haber maber hikaye
     Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    şuan endeks 137 bin yaklaşık seviyesinden belki bir cycle içerisinde karambole ora long bura long açanda birşey bildiği yok zar atıyor..

evet arkadaşlar aynaya bakın ve ben ne yapıyorum diyin..

birşey bildiğiniz yok suratınıza birisinin çarpması gerekiyor.. hayatınızı mahvedeceksiniz... ters bir işlemde çünkü kaçınılmaz zar atıyorsunuz...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    ben şunu yapıyorum.. bilmediğiniz işi yapıyorsunuz.. ne karar çıkacığını bilmiyorsun.. karambole işlem poz alıyorsun... zar atıyorsun.. bildiğin herhangi birşey yok.. tamamen kumar ya tutarsa..

sonrası hüsran bence vob işini yapmamalısın ki bu zamana kadar shortta bitmiş olman lazım sürekli karambole short açtın 137.000 endekste ayakta kalma şansın yok.. bu 8 yıldır endeks yükseldi.. evet itiraf zordur...
    neden beni ve ayıcıklarımı bıraktırmaya çalışıyorsunuz ki yoksa şelale mi geliyor zamanlama manidar
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8. amerika caatsa'yı koydu masaya birden, ab zaten yaptırım maptırım, şimdi mi sonra mı? dax -150 paun, dow -160 puan

vadeli hafif eksi yaptı, ve sonuçta tarihi zirvesinden sadece %2 uzakta.. bilemiyorum tabii, ama piyasa olması gerekenden güçlü durmuyor mu ?

Sayfa 567/996 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •