Sayfa 569/672 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sen herhalde bir başka ülkede yaşıyorsun ve iş grubunda çevrilen dolaplardan da belli ki bir habersin.Topiğin gerisinde yazanlar oldu biraz oku bilgi sahibi ol.Siyasi düşünceleriniz gözlerinizi öyle bir kapatmış ki gerçekler umrunuzda değil.Ama birileri maddi güçlerini ülkeye değişik operasyonlar çekmeye kullanınca hiç sıkıntı yok değil mi?

Sen tepki verdin mi Po iç edilirken.Ya da İŞFİN hisseleri peş keş çekilirken.Ya da elalem senin verdiğin borçla iştirakin olan Dışbankı alırken tepki verdin mi???????????

İşbankasının parası bu ülkenin bu 3 operasyonla uğratılan zarardan senin haberin var mı?Ya az kalsın kendilerini batıracaklardı bir Tatilya olayı var orada edilen zarardan senin haberin varmı?Kim kurtarıldı bu işlerde ve neden?
    Ağzınıza sağlık.Biz burada yaptığımız yatırımdan zarara uğratıldığımızı yazıyoruz. Biri çıkmış burada siyasi şov yapmaya çalışıyor. Ben dediğimin arkasındayım. Devletimizin bu hırsızlara el atması lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Buradayız, takip ediyoruz.Bir şahıs iş bankasına göz dikmiş ve bunu siyasi polemik olarak kullanıyor, yetmiyor spekülasyon denilecek açıklamları var.. inan bıktım böyle bir ülkeden ve yönetiminden.Bir soytarı çıkıyor silahlanın diyor, yetkililerden ses yok.Bütün bunları kazara muhalefetten birisi yapsa,, düşünemiyorum bile.Yazıklar olsun bizlere VE TEPKİSİZLİĞİMİZE.. hep bıkkınlık, hep nefret, hep kavga aşıladılar.Sevgiye aşık kaldık.. VE BUNDAN SİYASI RANT ELDE EDİYORLAR.İNSANLIK NEREDE KALDI.
    Bravo
    100% katılıyorum

3. ülke peşkeş çekilmiş satılmayan kurum kalmamış dış bankmış po imiş yok işfin senetleriymiş bu zararın on katını sadece telekomu haririlere peşkeş çekerek yaptılar... zırvalamayın..

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. satılan kurumlardan devletin ettiği zararlardan hesap sorabilecek var mı? sadece köprülerden edilen zararı sorsalar yeter... millet vekillerine yapılan %25 zam gariban emekliye çalışana gelince %10 zamdan... örtülü ödeneği sorabilen var mı... alınan makam araçlarını sorabilen varmı mesela, suriyelilere harcanan devlet kaynaklarını soran... ya da yandaş inşaatçılara peşkeş çekilen hesleri ? ya yazamadığım o kadar çok şey var ki... bi gidin harbiden bi gidin ya... sizci bizci ocu bucuyu bi geçin... Dürüst adam lazım bu memlekete halk koyun eğitimsiz hak nedir bilmez... elin ateist japonu bile bunlardan daha hakkaniyetli onurlu dürüst... ocu bucu değil kan emen halkı soyan sömüren tüm siyasiler yok olmadıkça vatandaşa rahat yok...

5. bu kafada siyaset yapanların topunun köküne kibritsuyu... ulan kendileri 2 yılda mis gibi emekli oluyor... millet 60 ı 65 i bekleyecek... basit bi eyt sorununu bile çözemeyen basiretsiz insanlar topluluğu

6.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Ağzınıza sağlık.Biz burada yaptığımız yatırımdan zarara uğratıldığımızı yazıyoruz. Biri çıkmış burada siyasi şov yapmaya çalışıyor. Ben dediğimin arkasındayım. Devletimizin bu hırsızlara el atması lazım.
    dünyada kabile kalmadı ama, benim ülkemde reisler halen var.Sizler dumanla haberleşmeye devam edin.Yeni dünyayı görmeniz imkansız.Kabilenin haber kanalı duman a-haberi izlemeye devam edin.Devletimiz bu hırsızlara el atması lazım diyorsunuz.Hangi devlet bahsettiğiniz.Hangi yolsuzluklardan bahsediyorsunuz.Sadece Cumhuriyetin ilanından sonra kazanımlara ve daha sonra bunların neler olduğuna baktırın yeter.Baktırın diyorum benim dilimi anlayamazsınız, bende dumanla haberleşme bilmem.Konuya nokta koyuyorum.Artık cvp yazmam.

7.  Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    dünyada kabile kalmadı ama, benim ülkemde reisler halen var.Sizler dumanla haberleşmeye devam edin.Yeni dünyayı görmeniz imkansız.Kabilenin haber kanalı duman a-haberi izlemeye devam edin.Devletimiz bu hırsızlara el atması lazım diyorsunuz.Hangi devlet bahsettiğiniz.Hangi yolsuzluklardan bahsediyorsunuz.Sadece Cumhuriyetin ilanından sonra kazanımlara ve daha sonra bunların neler olduğuna baktırın yeter.Baktırın diyorum benim dilimi anlayamazsınız, bende dumanla haberleşme bilmem.Konuya nokta koyuyorum.Artık cvp yazmam.
    Siz yukarıda yazılanları anlasaydınız, benim sizin yazdıklarınızı anladığımı anlardınız. Ben diyorum ki burası siyaset yapma yeri değil. Senetle alakalı bir bilgi paylaşırsanız ne ala. Ben bunu dile getirdim. Siz galiba yabancı uyruklusunuz. Kendi devletini bir insan bu kadar aşağılarmı yav. Ayrıca sayın zamekci sizide yadırgadım. Her gün burada hırsız bunlar diye benimle hemfikir oluyorsunuz. Ama ne hikmetse adeta nispet yapar gibi % 100 katılıyorum yorum yapıyorsunuz. Bunu mantığım kabul etmedi. O zaman size bir isim vereyim. Bakalım ne çağrıştıracak. ERGÜN GÖKNEL olayı. Açıklayayım. Hırsız mı arıyorsunuz. Aramayın önce aynaya bakınız görürsünüz.
    Eski İSKİ Genel Müdürü Ergun Göknel'in ikinci eşi Nurdan Erbuğ, bir başka kadının kendisine tercih edilmesini içine sindiremeyince, yakın tarihe damgasını vuran skandalın fitili de ateşlenmiş oldu. Türkiye'yi sallayan 'İSKİ yolsuzluğu', önce SHP ve sonrasında CHP'nin İstanbul'dan silinmesinin nedeni olarak gösterildi.Ondan sonra kalkıp yok dumandan anlamam felan. Kusura bakmayın kimse sütten çıkmış ak kaşık değildir. Tekrar ediyorum burası siyaset yapılacak yer değildir. Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Siz yukarıda yazılanları anlasaydınız, benim sizin yazdıklarınızı anladığımı anlardınız. Ben diyorum ki burası siyaset yapma yeri değil. Senetle alakalı bir bilgi paylaşırsanız ne ala. Ben bunu dile getirdim. Siz galiba yabancı uyruklusunuz. Kendi devletini bir insan bu kadar aşağılarmı yav. Ayrıca sayın zamekci sizide yadırgadım. Her gün burada hırsız bunlar diye benimle hemfikir oluyorsunuz. Ama ne hikmetse adeta nispet yapar gibi % 100 katılıyorum yorum yapıyorsunuz. Bunu mantığım kabul etmedi. O zaman size bir isim vereyim. Bakalım ne çağrıştıracak. ERGÜN GÖKNEL olayı. Açıklayayım. Hırsız mı arıyorsunuz. Aramayın önce aynaya bakınız görürsünüz.
    Eski İSKİ Genel Müdürü Ergun Göknel'in ikinci eşi Nurdan Erbuğ, bir başka kadının kendisine tercih edilmesini içine sindiremeyince, yakın tarihe damgasını vuran skandalın fitili de ateşlenmiş oldu. Türkiye'yi sallayan 'İSKİ yolsuzluğu', önce SHP ve sonrasında CHP'nin İstanbul'dan silinmesinin nedeni olarak gösterildi.Ondan sonra kalkıp yok dumandan anlamam felan. Kusura bakmayın kimse sütten çıkmış ak kaşık değildir. Tekrar ediyorum burası siyaset yapılacak yer değildir. Saygılar
    Battal gazi kardeş iyi niyetinden şüphem yok, lakin bu ülke hepimizin ve bu ülkede yanlış işler yönetimsel hatalar gelecekte çocuklarımızın rızkından çalınan ekmekler demek. Yolsuzluğun sağı solu olmaz taaa 25 sene öncesinden örnek verir ken şimdiki dünyadan bir haber olmamak olmaz, peygamberimiz ne demiş devlet malından bir hırka bile aşırsan savaşta ölsen bile şehit sayılmazsın demiş.
    Gelelim iş bankası konusuna bakın işbankasına kızacak biri varsa bu platformda benden başkası olamaz neden derseniz, iş gurubu şirketlerinde bir dönem çalışmış bir vatandaşım, eşimin iş durumuyla ilgili şirkette başka bir fabrikaya aynı statüde tayin talep ettim kabul edilmedi. Ben aynı zamanda chp ilçe yöneticiliği yapmış ve chp genel başkan yardımcısına kadar gidip tayin konumla ilgili yardım istememe rağmen işbankası iştiraki şirket yöneticisi tınlamadı bile, kısaca bunu neden anlattığımı bir düşünün, akp ilçe yönetici olasaydım ve işbankasın da akp yöneticiler olsaydı beni brakın yer değişikliğini çalıştığım kuruma genel müdür yaparlardı.
    Gelelim asıl konumuz olan işgyo ya bakın hepimiz çoluğumuz çocuğumuzun rızkını bu şirkete yatırdık ve güvendik mağlesef ülkenin her alanında olduğu gibi çarpıklık burdada kendini gösteriyor şirket yöneticileri sorumsuz, yatırımcısını önemsemiyor ve şirketin bu seviyelerde olmasından da rahatsız değiller. Şikayet etmediğimiz mecra kalmadı ama sonuç ortada eğer gerçek anlamda spk denen aygıt çalıssa bu şirket yönetimi ve bu hissedeki manipülatif durumlar olmaz ve hisse hak ettiği değere gelir. Kısaca klasik olacak ama aynı gemideyiz yok bir birimizden farkımız biz vatandaşız doğ ru yönetilmeyi hak ediyoruz. saygılar.
    Son düzenleme : Infernobroker; 07-02-2019 saat: 18:25.

Sayfa 569/672 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •