Sayfa 569/915 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1. diyoruz klgyo dan beradan cikiyor ordan metroya geciyor ordan vanet mepet fonet monet takiliyor adam parasini degerlendiriyor yukledi mali ky

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    diyoruz klgyo dan beradan cikiyor ordan metroya geciyor ordan vanet mepet fonet monet takiliyor adam parasini degerlendiriyor yukledi mali ky

😊mepet avtur avgyo metro hepsi hareketli

3. burda mali dehledi 9 dan 8 den millete adam simdi bi gunde 5 kagidi yuzde 10 ustu yesilendirdi

4. abd de reza olayi patlak verdi yarin borsa kizarir bence hic ekrana bakmayin icbc tahminim en ii yonden bakarsam 3.60 3.30 lar asagisini dusunmek istemiyorum iki gun borsa acik hayirliisi olsun ii geceler yatirim tavsiyesi degildir

5. boyle olaylar boyle hisseleri pek etkilemez normalde ama dusesi varsada iyi dusùrùr..

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    abd de reza olayi patlak verdi yarin borsa kizarir bence hic ekrana bakmayin icbc tahminim en ii yonden bakarsam 3.60 3.30 lar asagisini dusunmek istemiyorum iki gun borsa acik hayirliisi olsun ii geceler yatirim tavsiyesi degildir

bu sefer yanildim hakkinizi helal edin ters kose yapti endeks bilipte yapistiranlar gibi bilmeyipte geri donmesini bilen insanlardaniz tabi burasi fikir alisverisi kimsede insanlarin her yazdigindan etkilenmesin burasi bi platform.zaten 9 dan alip burdaki insanlarin lafiyla 4 ten satana sasarim 10 kademe alttan almaya calisirsa haaa maliyet 7 8 dir kagit iki gun tvan ceker 5 6 lara gelir yarisi satilir alttan almak icin yada komple satilir ama 9 maliyetle 4 ten satan kol kestim demesin kol mol kalmaz adamda

Son düzenleme : twiztaz; 30-11-2017 saat: 14:40. Sebep: bdbs

7. bu hisse şu anda brütte mi?

8.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bu hisse şu anda brütte mi?
    kredili aciga alis satisa yasak sanrsam

Sayfa 569/915 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •