Sayfa 57/242 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 449 - 456 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. Nerde kaldı bu bilanço

2. 4,70lerden alanlar hisseyi kaç tlden satmayı hedefleyerek satın aldılar acaba, bu hisse maalesef başı boş bir hisse, elinde bir kaç milyonu olan bir kişi hisseyi ister yukarıya isterse aşağıya doğru taşıyabiliyor, bunun nedeni tabiki de patronlar tarafından borsadaki payların umursanmaması, maalesef küçük yatırımcı her seferinde tokatlanıyor, hisseyi 1.20li rakamlardan almayıp da bu rakamlardan alanlar ya da almayı düşünenler en azından küçük bir araştırma ile hissenin durumunu görebilirler, benim gibi uzun zamandan beri hissede kalanlar bu durumu biliyor, Hisse elinde olmayıp da almayı düşünenlere tavsiyem bu hisseden kar edileceğini bilseler bile temkinli hareket etmeleridir. Çünkü bu hisse çok can yaktı, hisse gidiyor dediğiniz anda bile mal çıkışı yapıp küçük yatırımcıları kendi aralarında baş başa bırakabiliyor. ytd

3. Midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmaktir bunun adi

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SNPAM Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 4230327 Yıllık Değ%:-18

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Kar mı açıkladı zararmı anlamadım
    Yarınki tepki ne olur

6.  Alıntı Originally Posted by cucevatoz45 Yazıyı Oku
    Kar mı açıkladı zararmı anlamadım
    Yarınki tepki ne olur
    4 230 327 tl KAR açıkladı 6 aylık bilanço

7. bilanço bir yatırımcı olarak benim düşüncem güzel gelmedi.sönmez flamentin bilançosu harika geldi hiç bir iş yapmıyor bir masa sandelye var. bizimki sanayici boş celal bey işi eline alınca güzel günler gelecek dedik ama hep hayal hep hayal.bize para kazanmak haram keşke yükselişlerde verseydik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
    Sönmez bilançoyu % 163 artırmış,bu hafif ekside,neyse biz yolumuza bakalım...sönmeze göre bunda hissem %25 az...tavsiyem bu ikisini takipten gözden kçırmayın,çünkü ne yapacakları belli olmuyor,piyasa yapıcısının elinde hisseler oyuncak zaten !!!

Sayfa 57/242 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •