Sayfa 57/689 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 5512 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Smile

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ayda 80 TL odeyince,görüyorum..��

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    :-) Berhudar ol...Çok güldürdün beni..sağolasın
    Bu arada siz Selimtez nickli BATIK mısınız acaba?

Borsa tarihinin en büyük batıklarindan biriyimdir,muhtemelen.1996 da 3 yazlık villa değerindeki parayı borsa ya gömdüm.O da beni yaşarken toprağa gömdü...Allah borsayı dusmanima vermesin...Her zamanki lafım...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Geçmiş olsun. Herşeyde vardır bir hayır. ALLAH kimseyi o duruma düşürmesin.

4. Derinlik verebilecek olan varmı bu saat itibarı ile?

Alıntı Originally Posted by legendrapi Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Herşeyde vardır bir hayır. ALLAH kimseyi o duruma düşürmesin.
    Para gitti,sağlık gitti,huzur gitti...Nasıl bir hayır varsa artık............( sözüm size değil.yanlış anlaşılma olasın kardeşim)

Alıntı Originally Posted by elektron61 Yazıyı Oku
    Derinlik verebilecek olan varmı bu saat itibarı ile?
    elektron kardeş bendeki derinlik sadece işlem saatlerinde görünüyor.diğer saatlerde görünmüyor yip pazarındaki hisselerde...ama bazı arkadaşlar eşleşmeleri dahi görüyorlar.ben işbankasından işlem yapıyorum....o sistemi görmek ben de istiyorum,görebilenler hangi aracı kurum veya veri ile çalıştıklarını burada yazarlarsa hepimiz seviniriz...

Benim veri şöyle çalışıyor...ben işbankası ile çalışıorum.Ayda 80 tl ye 10 kademe alış ve satış bölümünü görüyorum...o kadar .başka bir şey yok yani....aracı kurum alımları,eşleşmeler falan filan bende yok....(işyatirim)

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    elektron kardeş bendeki derinlik sadece işlem saatlerinde görünüyor.diğer saatlerde görünmüyor yip pazarındaki hisselerde...ama bazı arkadaşlar eşleşmeleri dahi görüyorlar.ben işbankasından işlem yapıyorum....o sistemi görmek ben de istiyorum,görebilenler hangi aracı kurum veya veri ile çalıştıklarını burada yazarlarsa hepimiz seviniriz...

Benim veri şöyle çalışıyor...ben işbankası ile çalışıorum.Ayda 80 tl ye 10 kademe alış ve satış bölümünü görüyorum...o kadar .başka bir şey yok yani....aracı kurum alımları,eşleşmeler falan filan bende yok....(işyatirim)
    Eyvallah üstat..

Alıntı Originally Posted by ogudo Yazıyı Oku
    Sayın legenda size 2 sorum olacak. hisseleri virman yapmak kolay mı ve transfer komisyon ücreti var mı?
    Bugüne kadar iki ayrı bankadan virman yaptırdım..her iki bankada da daha önce böyle bir işlem yapmadıklarını söylemişlerdi..Ben internetten biraz araştırıp da gitmiştim, bazı kod numaraları lazım oluyor, hatırlamıyorum şimdi..Garantiden Vakıfa 1 haftada anca yaptılar.. defalarca dilekçe istediler, her seferinde yanlış oldu diyerek.. 70.000 Esem hissesine sanırım 10-15 Tl almışlardı

Sayfa 57/689 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •