Sayfa 57/670 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 449 - 456 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

aylık alan ve satanlar

3. Hisse , 2 hafta öncesine göre %15 primlendi. 3,40 TL. olan fiyatı 3,95 TL. ye yükseldi ama kimse yorum yapmıyor. Yoksa bu hissede ky. olarak bir ben mi varım. Eğer öyleyse yolum açık demektir.. Çünkü ky. nin olmadığı sessiz tahtalar kısa zamanda büyük yükselişler yapıyor. Örnek Deniz gyo. Tabii şirketin de sağlam ve karlı aynı zamanda da ucuz olması şartıyla.. Servet gyo ise biraz önce saydığım şartların hepsini fazlasıyla sağlıyor. Yolun açık olsun Servet gyo. Sen yükseldikçe ben de kazanacağım.

Sorma kardeşim şubat ayından beri portfoyumde ve takibinde olan hissemle 1 hafta vedalaştim ve tarihi hatayı yaptım. 5000 tl zararla döndüm ama iş işten geçti kağıt primlendi.

5. 6 aylık bilançosundan güzel bir kar rakamı bekliyorum. Böylece yükselişi ivme kazanacaktır diye düşünüyorum. Andik dündük veya iyice primlenmiş hisse peşinden koşmaktansa bu hissede kalmak çok daha verimli olacaktır. Şirketin kira gelirleri yıllık 50-60 Milyon TL. arasında olacak gibi duruyor. Tabii borçlanma giderleri düşüldüğünde yıl sonu bilançosunda 30-40 Milyon kar açıklaması beklenebilir.Defter değeri en az 6 TL. olan bu şirket borsanın coştuğu şu günlerde 3,88 TL. lerde uzun süre kalamayacaktır düşüncesindeyim.Ayrıca , altın yumurtlayan tavuk gibi olan bu hissenin defter değerini geçmesi hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

6. Hissemizin babası olan sinpaş gyo da bugün %5 den fazla prim var. Arabistandan inşaat teklifi almış.Ayrıca bir mülkünü satmış. Servet gyo nun portföyünde sinpaş gyo hissesi de var. Şirketimiz sinpaş gyo nun tecrübelerinden ve her türlü desteğinden de yararlanıyor. Bütün bunlar gözönüne alındığında bizim hissenin de primleneceğini düşünmek hiç de hayal olmayacaktır.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 57/670 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •