Sayfa 57/208 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. Bu arada bu kağıtta öyle kocaman kocaman lotlarla işlem yapıp para kazanmaya çalışanların cesaretine hayranım
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Gedikli bakkal seni vicdansız, kızın yüzüne vurma bari...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Rujunuda sür de çıkalım artık, olur mu?
    16.23 de rujunda sür çıkalım dedik, sen ne yaptın mini etek giyip geldin kapıya, yediğin dayak sana müstahak diyesim geliyor ama kıyamıyorum sana

4.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Bu arada bu kağıtta öyle kocaman kocaman lotlarla işlem yapıp para kazanmaya çalışanların cesaretine hayranım
    yok be ustat, bizim ki eglencelik .. 1.10' dan beri gir cık yapıyorum. gitse de gitmese de benim hakkım helal. sag olsun ekmek yedirdi.

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Gedikli bakkal seni vicdansız, kızın yüzüne vurma bari...
    Esnaf bu vicdansızlığa dayanamayıp barajı kaldırdı, bakkal yanlış dövüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by freight Yazıyı Oku
    yok be ustat, bizim ki eglencelik .. 1.10' dan beri gir cık yapıyorum. gitse de gitmese de benim hakkım helal. sag olsun ekmek yedirdi.
    Hocam sizin için demedim bir kurumdan biri 70.000 aldı şimdi çok pis zararına verdi kaçıyor gibi

7. Gedikli bakkalın kanlısı Bizim market yardım et şu kıza hiç olmazsa bir su ver, kısacık kızı boyu 1.49-1.50 olsa yeter

8.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hocam sizin için demedim bir kurumdan biri 70.000 aldı şimdi çok pis zararına verdi kaçıyor gibi
    eyvallah..
    kagıdına sahip cıkıyor desene, bir helallik daha benden ozaman

Sayfa 57/208 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •