Sayfa 570/746 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Hisse satacak ortak ile tahta yapıcının ortak hareket ettiğini düşünmeden edemiyorum. Asıl korkumda ortak hareket etmiyor olmaları.
    Katılıyorum! Yukarda arkadaşlar "3 milyon lotu 6.5 - 9 TL aralığından aldı" demiş. Hatırlatırım, 30 TL lerdeyiz, 10 TL seviyesine bi ton yol var.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    Hele mal bir tahtaya gelsin bakalim
    Bunun gibi bir kaç ortak dan daha mal gelebilir
    kısa vade iyi yükseldi
    millet parayı cebimize atalim diyebilir ortaklardan
    Hele bir satsınlarda ondan sonrasını düşünürüz.

Bereketli olsun adam 40 tl yaptı
    satan satardı olmadı 30 tl de iyi para alıcı varmı var ??
    yok satamadım yok sığ hisseydi yok o bu

ustalar üstten satsın alttan alsın ben o kadar profosyenel değil seyreder dururum.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. Tahta 40 tl olmuş patron 580.000 lot kote ettir miş...
    Ne de denk geldi..
    Buradakilerde soruyor nasıl satılacak o mal diye..
    O mal çokdan satıldı..
    Satıldığı için 40 tl ye geldi zaten..

4. 1.300.000 hisseyi eritemediydik bir zamanlar....anadolu üzerinden salardı üstümüze....eski arkadaşlar bilir. bitirene kadar 11,70 lerden 9 lara kadar geldiydik yannış hatırlamıyorsam.

Ha şu anki ortam aynı değil...onu da belirteyim. dillere düştü.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

5. nuh çimentoya şöyle gitmiş böyle uçmuş bilmem ne diyenler; kartonla, konyaya baksın...onların hareketlerine bakarak bununda şu an 140...150 bandında olması lazımdı. açın bakın grafiklerine ve fiyatlarına karşılaştırın.

İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

6.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    nuh çimentoya şöyle gitmiş böyle uçmuş bilmem ne diyenler; kartonla, konyaya baksın...onların hareketlerine bakarak bununda şu an 140...150 bandında olması lazımdı. açın bakın grafiklerine ve fiyatlarına karşılaştırın.

Konya deme Sayın Cüneyt, PDD si olmuş 11-12, millette deli cesareti var, 200 liralık hisseyi 800 lerden alıyorlar, neymiş bedelsiz verebilirmiş, bedelsizin bedeli ağır olacak birileri için. Gerçi bizim borsa neleri gördü, 4 liralık hisse 6 ay tavan gidip 1000 lira oldu, 700-800 lerden alanlar şimdi isyan ediyor, ne diyelim Allah akıl fikir versin.

7. NECMETTİN KÜÇÜKÇALIK KÜÇÜKÇALIK PAZARLAMA, 22.12.2014 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kumaş Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Kumaş Toptan Ticareti (Manifatura Ürünleri Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

8. Baya bir yazdım ama göndermeden sildim hepsini bilançolar gelsin bakalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 570/746 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •