Sayfa 571/992 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Viop ve varantçılar her zaman kaybetmeye mahkumdur...Boşuna onca bilgi ve düşünce karmaşası içinde boğulmayın ve pişmanlık içinde kıvranmayın ..Sistem bunun üzerine kurulu zaten ,mantık tersi..Yıllardır varant oynayan abim var belki 300 - 500 bin tl kaybetmiştir..Hala beni görünce özhan keşke sunu yapsaydık şimdiye parayı 2 ye katlamıştık der..Bende keşke bu zamana kadar mantık aramayıp düşündüklerinin tam tersini yapsaydın şimdi 2 katı paran vardı derim .Bence sizde deneyin..Şansınız iyi gider çoğunluğun tersinde yakalanırsanız o zaman kazanırsınız..
    Malesef katılmıyorum. Finansal riskinizi yeterince yönetebilirseniz, işlem aşığı (günde 5-10 işlem) olmazsanız ve hırs yapmazsanız, kazanma ihtimaliniz artıyor. Bu işten güzel rakamlar (7 haneli) kazanan kişiler yakın çevremde var. İlaveten şuda var, bu kişiler 7-8 haneli sermaye ile giriyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    5/ 10 ma kesişimi ne? valla bilmiyorum yaa işte gördünmü kuralı olmayan bir oyun olduğunun isbatı bu.. bir ara marıxı bile olmayanlar diye atışmalar okumuştum topikte.. matrıx olunca ne oluyorsa dedim kendi kendime.. çünkü bende sadece rakamları dikkate alıyorum.. eğridir doğrudur ne ise yani bu doğrudur demiyorum. benim anlayışımda bu
    "kaybettim" diyenlerin, kaybetmeden önce en sık yaptıkları hata fiyata bakmaktır... ))

fiyat illüzyondur. alırsın düşer, satarsın çıkar..

kazanmak isteyen yatırımcının biraz da hacime bakmayı öğrenmesi lazım.. ))

fiyatı hızlı bir şekilde gözünle takip edebilirsin ama,

hacimi o kadar kolay takip edemezsin..

işte orada matrix lazım oluyor.. ))

Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    "kaybettim" diyenlerin, kaybetmeden önce en sık yaptıkları hata fiyata bakmaktır... ))

fiyat illüzyondur. alırsın düşer, satarsın çıkar..

kazanmak isteyen yatırımcının biraz da hacime bakmayı öğrenmesi lazım.. ))
    doğrudur.. ne deyim sizin doğrunuzda bu.. bu arada hacim tabiki
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. Yarin nasil baslariz haftaya bir de buradan yorumlamaya baslayalim mi??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    yarın ki açılış tahminlerini alalım madem,

ben eksi 1000 point diyorum, gün içinde de aşağıya doğru devam diyorum.. ))

her türlü açılış olabilir. son görüntü bana biraz karanlık ama imzamdaki "97.275" desteği dikkate alacağım..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    TEB'in yüklü satışının sebebi BNP Paribas meselesi olabilir.temerrüde düşmüş deniyor pozunu kapatmak için TL ye ihtiyacı varsa bunu hisse satarak TL elde etmek için yapıyor olabilir.

8. Enteresan bir söyleşi, tarihi 2014

https://youtu.be/Qqhf14sQL0s

Esen kalın

Sayfa 571/992 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •