Onemli Gunler Banner
Sayfa 572/648 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon
Arama sonucu : 5181 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. allahdan bir hafat maç yok..belki gideriz..

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yaw boyle bi olay yok. Yilmaz Vurali getireydin madem. Komedi otesi bi sey ya. Allah seni bildigi gibi yapsin Ali Koc. Emre bile bu adama on kat fark atardi. Sergen yeni efsanesi olacak Turk futbolunun anlasildi.

Eleman birde 4 mil euro civari tazminat aldiydi. Yapiyon yapiyon bir yillik yapaydin kontrati. Herif utanmadan tadi damagimda kaldiydi diyor. Yattigi yerden 4 mil euro verelerdi bana. Benimde tadi damagimda kalirdi.
    Yaklasik 4 ay once vitor un gelmesi sonrasindaki yorumum. Hala bi degisiklik yok. Basimiza bela etti adami. Tahmini yaniltmadi.

Yalniz iyide olsa kotude olsa onumuzdeki gunlerde bi miktar haraket edebilir. Bosta nakitim yok. Olsa bi miktar 30 lardan denerdim.

3. Ey Fener yatirimcilari.Beceriksizler ordusu yüzunden ne haldeyiz.Ali Baba nın ahi tuttu herhalde.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ey Fener yatirimcilari.Beceriksizler ordusu yüzunden ne haldeyiz.Ali Baba nın ahi tuttu herhalde.

Turgay im Ali comezi ne zaman baba oldu.

Pareranin geldigi gun dedik bi halt olmaz diye bile bile lades.

Ali Koc birakmadan da bi halt olmaz. Sadettin Saran gelsin ayaga kaldirir takimi. Ha hisse tarafina ne yapar onu bilemem.

Birde gidip coin bastilar. Vatandas daha niye hissesini alsinki. Zaten ky nin parasi coinlerde. Bozup buraya getirene kadar capraz islemle coin alir mis. Bu kadar ongorusuz takim olabilir. Zaten senin hissen bir nevi coin. Birde ayri hisse ye muadil olacak coin basmak nedir. Spk nin bunlari uyarmasi lazimdi. Ya coini cikarma yada hisselerini topla diye. Uyuyorlar.

5. Buraktepe pardon Aziz Baba yazacaktim.yazimi ona gore dusun.Bol sans.
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Turgay im Ali comezi ne zaman baba oldu.

Pareranin geldigi gun dedik bi halt olmaz diye bile bile lades.

Ali Koc birakmadan da bi halt olmaz. Sadettin Saran gelsin ayaga kaldirir takimi. Ha hisse tarafina ne yapar onu bilemem.

Birde gidip coin bastilar. Vatandas daha niye hissesini alsinki. Zaten ky nin parasi coinlerde. Bozup buraya getirene kadar capraz islemle coin alir mis. Bu kadar ongorusuz takim olabilir. Zaten senin hissen bir nevi coin. Birde ayri hisse ye muadil olacak coin basmak nedir. Spk nin bunlari uyarmasi lazimdi. Ya coini cikarma yada hisselerini topla diye. Uyuyorlar.

6. Endeks hissesinden fazla düşüyor. Bu sene çöp oldu

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sihirli bir mac haftasonu lazim.Fener kazanacak digerleri puan kaybedecek..

8.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Endeks hissesinden fazla düşüyor. Bu sene çöp oldu

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doktorum bildim bileli sen bu hissedesin. Esasinda kulube seni danisman yapmak lazim. Merakimdan soruyorum. Fener hissesi borsaya acildi acilali elinde bulunmayan yil oldumu?

Sayfa 572/648 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •