Sayfa 573/746 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,577 - 4,584 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    gerçi doğru nominal tutar diyor...
    580 bin lot satacak küçükçalık lardan bir tanesi
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2. Bence bu işin içinde bir hinlik var.pis konular geliyor bence. Bence bu 580 bin meselesi insanları korkutmak için yapıyorlar. Bakıyorum çoğu yatırımcı pes ediyor.ya daha ne olduki 10 dolar olmadık daha.insanları korkutarak 15-20 tl.den alanlar versin diye yapıldığını zannediyorum.şirket para basıyor.kar çok güzel. Ben beklentimi yüksek tutuyorum.ege endüstiriyi inceledim 2010 yılında bizimle beraber 10 TL. mış. Şimdi 1000 TL. Yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar, takasta dolaşımdaki hisse miktarı 29.306.457 LOT gözüküyor bende. En son faaliyet raporunu incelediğimde, halka açıklık oranı %15.78. Bu hesaba göre, piyasada olması gereken miktar 23.703.706 LOT. Aradaki fark 5.602.751 LOT, yani bu kadar fazladan hisse var gözüküyor bende. Sizdeki takas verileri de aynımı kontrol edebilirmisiniz? Eğer öylese, bu fazladan 5.602.751 LOT mal nereden ve nasıl geldi bu tahtaya?
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, takasta dolaşımdaki hisse miktarı 29.306.457 LOT gözüküyor bende. En son faaliyet raporunu incelediğimde, halka açıklık oranı %15.78. Bu hesaba göre, piyasada olması gereken miktar 23.703.706 LOT. Aradaki fark 5.602.751 LOT, yani bu kadar fazladan hisse var gözüküyor bende. Sizdeki takas verileri de aynımı kontrol edebilirmisiniz? Eğer öylese, bu fazladan 5.602.751 LOT mal nereden ve nasıl geldi bu tahtaya?
    Aman oğuz bey daha daha 580.000 lotu koyacak yer bulamadık 5.5 milyon lotu ne yapalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Aman oğuz bey daha daha 580.000 lotu koyacak yer bulamadık 5.5 milyon lotu ne yapalım
    Sorma dost
    "Batık Yahudi tüccar yana yakıla eski defterleri kurcalarmış" diye bir söz vardır, bizimkisi de o iş. Bu arada, iyi yerden verdin yarısını, güle güle harca!
    Son düzenleme : Oğuz Çelikdemir; 26-10-2020 saat: 11:06.
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Sorma dost
    "Batık Yahudiri tüccar yana yakıla eski defterleri kurcalarmış" diye bir söz vardır, bizimkisi de o iş. Bu arada, iyi yerden verdin yarısını, güle güle harca!
    Oğuz bey tekrar fulleyim istiyorum depoyu bugün tutunabilirse hanesine +1 yazarım. Hacmin düşük olması çok olumlu.

Batık yahudi tüccara çok güldüm allah işini gücünü rast getirsin ,,,

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Oğuz bey tekrar fulleyim istiyorum depoyu bugün tutunabilirse hanesine +1 yazarım. Hacmin düşük olması çok olumlu.
    Batık yahudi tüccara çok güldüm allah işini gücünü rast getirsin ,,,
    Dipten aldım ama azıcık

8. İhtimal 1: Tahta yapıcı gelecek iyi haberler ve yüksek karlar sebebi ile mal toplamak istiyor. 580.000 lot kote edileceğinden haberi vardı. Zaten kote ettiren ortakla beraber hareket ediyorlar. Küçük yatırımcı enseyi karartıp malı boşaltsın bunlarda topladıkları ve kote edilen mallarla bir maceraya çıksınlar,,,,,

İhtimal 2: Tahta yapıcının ve Küçükçalıkın birbirlerinden haberi yok. Tahta yapıcı fiyatı 30 üstüne atınca küçükçalık hesapladı kitapladı NUH bu kadar etmez dedi bu fiyatta malı satarsam elime nakiti alır hatta gider dövüz altın alır işime bakarım,,,,,

İhtimal 3: Küçükçalık, bakmayın Nuh ortağı falan olduğuma acayip sıkışığım acele nakit lazım diyorsaki,,,,,,,

Dolar hergün rekor kırarken ihracatçı nuhun, her dönem nakit yaratan nuhun, kasasında yatırımlarında her yerde para olan nuhun ( bilançoda alınan eurobond larıda görebilirsiniz) fiyatının düşüyor olması ortakların borsaya mal kote etmesi kusura bakmayında bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dediriyor.

Dip oluşumunu takip ediyorum. Senaryo 2 nin olma ihtimalini çok düşük buluyorum. Bana göre en yüksek ihtimal 3. Senaryo.

Sayfa 573/746 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •