Sayfa 574/906 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 7243 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Yukardaki paylaşımları yaptım ancak YTD dir yazmayı unuturmuşum . Zaten bu haberler gün içinde saat 11.30 seviyelerde düşmüştü. Bir b.k olmadı.

YTD dir.
    Benim hatırladığım birkaç ay önceki haber,resmilesmis...

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

2.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Benim hatırladığım birkaç ay önceki haber,resmilesmis...

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dogrudur. Hangi akla hizmeten dun kap a tekrar gönderdiler de?!

3.  Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Bugün 2. çeyrek kapandı. Emminin net döviz pozisyonu ikinci çeyrekte 180 milyon civarı kur farkı karı yazar. Nisandaki satıştan da 135 milyon iştirak satış karı vardı. Eğer faaliyetlerden zarar yazmadıysa ilk çeyrekle birlikte 600 milyonun üstünde altı aylık kar gelir. 600 +/- Faaliyet Kar/zararı. Bu kar rakam olarak çok çok iyi olur. Ama kaynağı sorunlu. Emminin faaliyet karı üretmesi gerekiyor. Bunun için de uygun fiyata düzenli faaliyet karı getirecek satın almalar....Ben şahsen bilançoyu değil bu haberleri bekliyorum...Geçen yıl emmi satın almaları ağırdan alıyor diye kızıyorduk ama emmi gene haklı çıktı. kasadaki paranın değeri arttı şirketlerin fiyatı düştü... Beklemeye devam...
    "En son kamuya açıklanan konsolide finansal tablolarımıza göre; işbu ÖDA tarihi itibariyle oluşacak "iştirak hisse satış karı" tutarı yaklaşık 132 milyon TL olarak hesaplanmaktadır. Diğer taraftan, "Kapanış" sonrası Ortaklığımız konsolide finansal tablolarında "özkaynak yöntemi ile değerlenen yatırımlar" altında takip edilmeye başlanacak olan Doğan Müzik Yapım ve Ticaret A.Ş ("DMC")'nin makul değerinde de satış fiyatı dikkate alınarak olumlu düzeltme yapılması söz konusu olup, bu tutar da ayrıca Kar veya Zarar Tablosu'nda sunulacaktır. Konuya ilişkin detaylı bilgiler kamuya açıklanacak finansal raporumuzda yer alacaktır."
    Yukarıdaki açıklamaya göre kar tahminini yukarı yönlü revize ediyorum. Değer artışından da 80 küsür milyon kar yazacak. Sonuç olarak emmi 700+/- faaliyet kar/zararı kadar kar açıklar.
    NOT: Satış işlemi 2. çeyrekte duyurulmuştu. Bilançoya 2. çeyrekte yansıyacağnı varsayıyorum.

4. Rüyamda 450 milyon kär açıkladı. Dedim gene çaldı ibineler

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. PDDD 3-4 artık normal olmaya başladı bizim hissenin gözü hala toprakta

6. Sanırım bu gün de 2.15 kapatacak.

7. Bugün durum kötü gibi görünüyor. Umarım iyi günlerde salağa yatan hissemiz bugünde ters hareket yapar

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 574/906 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •