Sayfa 575/752 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. CEVHER Projesi*kapsamında, mevcut durumda yurt dışından temin edilen havacılık gaz türbin motor malzemelerinin geliştirilmesi ve toz metalürjisi ile türbin diski üretimine yönelik olarak kapsülleme sistemi geliştirilmesi sağlanacak. TUSAŞ Motor Sanayii AŞ ana yükleniciliğinde yürütülecek projede, TÜBİTAK-MAM ve Meta Nikel Kobalt Madencilik firması alt yüklenici olarak yer alacak.
    https://haber.aero/savunma/savunma-s...mzalar-atildi/

Meta Nikel artık kâr yazmaya başlarda bizim ciroya olumlu katkıda bulunur umarım önümüzdeki aylarda.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2.  Alıntı Originally Posted by KMO Yazıyı Oku
    Alicilarin daginik, saticilarin ise bir kac kurumda toplanmasi kagida yapay dusey hareket yaptirildiginin gostergesi olup, pazartesi gunu teknik destekten tekrar ziplamasini saglayacak olmalari olabilir mi?

22lere dusmesinden ziyade 28-32 bandinda temmuza kadar zigzag yaptiracaklarini dusunuyorum. Herhangi bir teknige baglamadan hissi duygularim yalnizca
    Bende benzer dusuncedeyim tabi endeksin olumsuzluğu olursa ona bişey söylemek güç, ancak alım tarafında bgc ve creddit Suisse temiz alım yapmalarını olumlu buluyorum umalım da ay sonu fon hareketi olsun bugünkü baskı tekrar 30 ustlerine oturalim

Vesbe'deki yüzde 85 payı düşünüldüğünde piyasa değerinin Vesbe'den daha fazla olması beklenir.Bu duruma göre eninde sonunda ederini bulacaktır.

4. Arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım temettü havucuyla fena tufaya geldik.
    En az bir sene buradayız.
    Ben kendi adıma asla maliyet düşürmem.
    Tekrar alttan alım yapıp bu şirkete para yatırmak iyice batağa batmakla eş değer benim gözümde.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım temettü havucuyla fena tufaya geldik.
    Tekrar alttan alım yapıp bu şirkete para yatırmak iyice batağa batmakla eş değer benim gözümde.

Ben, 30,20tl ortalama maliyetteyim. Hesabım 27 lerden dönecegi şeklindedir. ancak, orada tutunamazsa 22-24 aralığına gelir ki, ben kendi adıma maliyetimi düşürmek için ilave alım yapacagım. yok eger 27-30 aralığında testere yaparsa, o zaman temettümü alır işime gücüme bakarım. Eger gelecek yıl da böyle güzel temettü verirse, zaten satmama gerek yok, yok eger vermezse o zaman degerlendiririm. Her ne kadar 2021/3 aylık kar 220 milyn ise de, bir önceki çeyrege göre öz sermaye artışı 600mln civarıdır. bence bu oldukça iyidir. Yeter ki özsermaye artışı devam etsin.

6. Satsak daha düşükten alabilir miyiz üstadım
     Alıntı Originally Posted by cow_boz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birbirimizi kandırmayalım temettü havucuyla fena tufaya geldik.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by coletta Yazıyı Oku
    Satsak daha düşükten alabilir miyiz üstadım

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben buralardan artık ne alır ne satarım.
    TEmettü alana kadar beklerim.

8.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Ben, 30,20tl ortalama maliyetteyim. Hesabım 27 lerden dönecegi şeklindedir. ancak, orada tutunamazsa 22-24 aralığına gelir ki, ben kendi adıma maliyetimi düşürmek için ilave alım yapacagım. yok eger 27-30 aralığında testere yaparsa, o zaman temettümü alır işime gücüme bakarım. Eger gelecek yıl da böyle güzel temettü verirse, zaten satmama gerek yok, yok eger vermezse o zaman degerlendiririm. Her ne kadar 2021/3 aylık kar 220 milyn ise de, bir önceki çeyrege göre öz sermaye artışı 600mln civarıdır. bence bu oldukça iyidir. Yeter ki özsermaye artışı devam etsin.
    Birebir sizin gibi düşünüyorum, eğer 27 altına sarkarsa enjsa larima veda ederim ki enjsa bu çeyrekte de surpriz zarar yazarsa fiyata bakmadan Vestel ederim onları, 31,4 civarı maliyetim. İş modeli olarak bırakılmayacak kağıtlardan biri görüntüde ama temettü verimliliği ve kur baskısını olcemiyorum daha yeniyim hissede, bununla ilgili yatırımcı ilişkilerine mail atmayı düşünüyorum, hammadde stokları ne durumda, kur 9-10 lira olursa brüt kârdan yemeye devam mı edeceğiz, temettü politikası önümüzdeki dönemlerde de devam edecek mi falan, buna robotik cevaplar gelebilir ama kur ve hammadde cevabı önemli kısa vadede

Sayfa 575/752 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •