Onemli Gunler Banner
Sayfa 577/1003 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    O kutu 2008 gibi çalışıyor ama kendi dinamiklerimiz ölmüş durumda. Hükümet acil esnafları bırakmalı. 2-3 daha böyle giderse damat tosunun yanına gider. Virüs krizi hazırlıksız yakaladı. Damat abd tahvillerini bitirmiş. Dolar girişi yok. Fazla sürmez merkezde ayrı piyasa ayrı kur görülecek.
    Bir venezuela olabilir miyiz

türkiye de son bir yıldır serbest piyasayı çalıştırmıyorlardı.
    antin kuntin yasaklarla
    elde avuçta ne kadar para varsa doları bastırmak için kullanıldı.
    TRdeki rakamlar sahte,zorlamayla oluştu
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Bir venezuela olabilir miyiz
    para piyasalarında paradoks var. Dün Trump arandı, ama somut bir cümle yok, virüs ve bölgesel diye iki cümle aklımızda kalan. İran gibi kapalı bir ülke değiliz, hükümetin karar alması demokrasi acısından çok zor, örneğin tek fiyat kura geçemiyor. Dalgalı kur işliyor. İnce bir ip de olduğumuzu herkes biliyor. Dövize bir saldırı 6,800 den sonra gelebilir. Abd nin sıfır faizli merkez bankası kredilerininden faydalanamadığımızı malasef herkes gördü.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    O kutu 2008 gibi çalışıyor ama kendi dinamiklerimiz ölmüş durumda. Hükümet acil esnafları bırakmalı. 2-3 daha böyle giderse damat tosunun yanına gider. Virüs krizi hazırlıksız yakaladı. Damat abd tahvillerini bitirmiş. Dolar girişi yok. Fazla sürmez merkezde ayrı piyasa ayrı kur görülecek.
    Bu durum böyle giderse vay halimize. durum günden güne kötüleşiyor. milletin çoğu evde açlık yokluk ile karşı karşıya kalırsa eyvah eyvah cinnet bile geçiren insanlarla karşılaşmak mümkün. halkına uzak kalanlar bunun hesabını acı bir şekilde öderler.

Duzelecek merak etmeyin, amma panik yaptiniz. Yakinda akliselim hakim olacak, yasaklar kalkacak. Bir tane bit gibi virus medya sayesinde dunyanin icine etti iste.

bi pegiyi atta keyfimiz yerine gelsin
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Gördük ki rezerv olarak parasını tutrığun ülke ile iyi geçineceksin.... ruble tutsaydık ruslar derdik coniler istese şuan bize 500 milyar dolar faizsiz para verir ama şimdi 1 dolar koklatmıyor

Sayfa 577/1003 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •