Sayfa 577/981 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. powell konuşacakmış falan diyor millet meclis konuşması var çarşamba perşembe galiba da faiz indirir mi sanmıyorum indirse bile bizim merkez bankasıda indirip nötr edicek o işi ki bizim ppk fedin toplantısından önce s400 ler bugün yarın gelicek bizim topraklara girince illa bi atak olucak amerikadan ses gelirse falan zaten 5.90 ları görürüz zararına olsa bile bu ay sonuna kadar tutarım ben doları s400 işi çözülmeden türk lirasında durmak terletiyo insanı satamıyosunda s400ler gelince uçacak kaçacak diye gerçekten çok pis vaziyetteyiz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Takip edemiyorum artık , ölsek mezarımıza su dökecek ülke kaldı mı?

Birkaç arkadaş yine kuru milliyetçilik üfürmeye başlamış. İşler böyle yürümüyor.

3. Hedefler yarıya düşmüş
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    6.80-6.90 diyor.
    Temmuzda diyor.
    Neyse BIST çok ucuz.
    96.800 kapamış.
    Yarın biz biraz hisse alalım.
    Onuda shortladım bugün 127300 den :D

ondada ne denildiğini grafik anlatsın ne diyim kabak gibi 2li tepe mevcut vadelide.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Tanrıçası İştar olanın tapınağı kerhanedir.
    Yav gece hafif alkollü şekilde şöyle bir inci döktürmüşüm ama human abi hariç kimse takdir etmemiş. Sonra neden Türkiye de felsefe gelişmiyor, genç filozoflara çok destek çıkıyorsunuz sanki .

Azcık ego tatmini yaptırmıyorsunuz adama ,tamam kapat pencereyi cereyan yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav gece hafif alkollü şekilde şöyle bir inci döktürmüşüm ama human abi hariç kimse takdir etmemiş. Sonra neden Türkiye de felsefe gelişmiyor, genç filozoflara çok destek çıkıyorsunuz sanki .

Azcık ego tatmini yaptırmıyorsunuz adama ,tamam kapat pencereyi cereyan yapıyor.
    Valla ben iztar hissesi aldı zarar yazdı sandım :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,455

...ya değerimi bilecen......
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Valla sevgili dimitris biz Artemis'e, İsis'e, Venüs'e ve hatta Kibele'ye alışığız da İştar biraz uzak geldi...

Alışamadık...

Sayfa 577/981 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •