Sayfa 577/1001 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    ankarada size iyi bir saç ekimi ustası önerebilirim. onun haricinde kim saç için bir şey söylerse, benim gözümde SAHTEKAR dır. Sizde itibar etmeyin. yok öyle bir şey.
    kim ustadım buradan mı özelden mi? yazabilir misiniz?

2.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Sn Dr Webster, sn myfinans kadar bilemesem de, esekten düşeni en iyi esekten düşen anlar diyorum.
    Benim çocuğun öğretmeni de korona oldu. Çocuk temaslı oldu, karantinaya alındı. Biz serbesttik.
    Şikayet yok diye çocuğa test yaptırmadık ( test ilk temastan genelde 3 gün sonra pozitif oluyor, negatif olsa da hastalık olabilir)
    Sonra çocukta kusma ve ishal , hafif halsizlik başladı. Gittik test yaptırdık. Pozitif çıktı. Çocuk korona oldu biz temaslı olduk.
    Çocuğun izolasyonu 14 günden 10 güne düştü. Temasli ev ahalisi izolasyonu 14 gün oldu. Sağlık çalışanı olana 7 gün yeter dendi.
    3 gün sonra bende ishal başladı , halsizlik oldu . Test yaptırdım . Bende korona oldum. Karantinam 7 den 10 a çıktı. Hastalığımin 4. Gunundeyim . Halsizlik harici şikayetim yok
    geçmiş olsun ustadım

3.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Valla ortak bölünmeden önceki gün kapanıştan önce satma meyilindeyim.
    Eğer katmeri böyle satsaydım +%85 kârla çıkacaktım. Bedelliye girdik elimize verdiler.
    Şimdi daha yeni +%6-7 kârda geziniyorum. Dolar bazında ettiğim zarar da cabası.
    Kar cebe yakışır derler ben GLYHO'dan %25 kar gördüm satmadım, şimdi %25 zarara satıyorum.

Yarı kol kestim, BAKKAL aldım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Başvuru onayının olumlu fiyatlanacağına inanıyorum.
    asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadlar gecmis olsun dileklerini ileten herkese teskkurler

Kafam cok daginik atlamis olabilirim
    Geçmiş olsun üstadım

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    üstad atlamak deyince, bende atlamışım, size bir de atlama ipi almalıyız. ipte atlıyacaksınız.
    Alt komsu ne olacak ustadim?
    İp var bu arada

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun üstadım
    Tsklr vebam....

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tsklr vebam....
    Üstad fıl fonu ile devam ediyorum. Düzeltme olursa hisse senedi fonları almayı düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Üstad fıl fonu ile devam ediyorum. Düzeltme olursa hisse senedi fonları almayı düşünüyorum
    Harika vebam harika
    Harikulade

Sayfa 577/1001 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •