Sayfa 578/1974 İlkİlk ... 7847852856857657757857958058862867810781578 ... SonSon
Arama sonucu : 15791 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Mustafa Kılıç
    @Mkilic76
    Bu adam, Covid-19 aşısı aldıktan sonra ölen aile yakını için aşıyı yapan doktoru arıyordu ve onu buldu.
    Covid-19 aşılarından kaç kişi zarar gördü bilinmiyor.
    https://twitter.com/Mkilic76/status/1556159889373888515

Linkte video var. bizde aşı savunucuları izlesin bunları.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Türkiye'nin Rusya ile derinleşen bağları nedeniyle batı ülkelerinin endişeleri artıyor.

Türkiye, Rusya konusundaki fırsatçı tavrı nedeniyle yaptırıma maruz kalabilir.

— Financial Times
    Hadi ordan...

3. Ferhat Arslan, Dr. Doç.
    @Ferhatarslandr
    Çıkıp sizden şöyle özür dileyecekler. Efendim biz aşı için yanlış antijeni (spike) seçmişiz. Güncelliyoruz yeni hedefimiz nükleokapsid.

Bak adı bilim olan dergiden alıntı yapıyorum uydurmuyorum.
    https://www.science.org/doi/10.1126/sciadv.abp9770

E peki bu yeni mi keşfedildi? Olur mu muhteremler zaten bu yüzden hadi oluyorsunuz, bari inaktive aşı (riskli grup için) olun dememizin sebebi buydu. Onun da lütfen fazlasını olmayın. Hele geçirdi iseniz hiç olmayın dedik. E Bilim de bizim noktaya geldi. Dahası birşey söyleyelim +

Biz size dedik ki bu yapılan aşıların oluşturduğu antikorlar :
    the rapid selection of severe acute respiratory syndrome coronavirus 2 (SARS-CoV-2) spike glycoprotein (S) antibody (Ab) escape mutants threatens to delay the return to pre-pandemic conditions

Salgını bitirmez uzatır.
    Niye uzatır? Yukarıda yazıyor işte bak bilim diyorsun bilim dergisinden örnek veriyoruz sanma ki bu referansa bizim ihtiyacımız var. Biz kendimizden eminiz ve 2 yıldır bunu söylüyoruz. Senden ricamız ey nörolog, kardiyolog, yoğun bakımcı siz niye bilmediğiniz şeyin reklamını +

yapıp durdunuz neden bizi buna ikna ettiniz demenizdir. Vallaha kardeşim aslında akıllı olana laf bir kere anlatılır ama şu kifayetsizlerle girdiğim kavgada habire mesaj atmadan da duramıyorum. Birinde anla beni artık.

4. İsmail Saymaz
    @ismailsaymaz
    ·
    1 sa
    Mehmet Ali Çelebi, geçen hafta AK Partili heyetle ile özel görüşme yaptı. Bu görüşme sonunda AK Parti’ye katılmaya karar verdi. Bir AK Partili yetkili, bana bu bilgiyi doğruladı. Çelebi, öğrendiğim kadarıyla, AK Parti’nin kuruluş yıldönümü olan 14 Ağustos’ta partiye katılabilir.

5. Doç. Dr. Muhammed Keskin
    @kardiyobey
    ·
    20s
    Yakın zamana kadar düşük düzeyli alkol tüketiminin kalp-damar sağlığı açısından faydalı olduğu belirtilirdi. Güncel yayınlar ve meta-analizlere göre durum biraz farklı.

Alkol Dost Mu? Düşman Mı?
    https://www.youtube.com/shorts/mXkiryY5Jes

6. Syx
    @FrederiqueGuth2
    Never wear sunglasses ~ the sunlight through your eyes activates your pineal gland...
    Its why they suggest everyone wears sunglasses, hats, and drinks municipal fluoride water: it deactivates your DOORWAY.

7. 🔴#SONDAKİKA
    İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Latif Şimşek’i döven DP milletvekili Cemal Enginyurt’un koruması için gözaltı talimatı verdi.

8. ��Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Eylülde Şanghay Beşlisi Özbekistan'da toplanacak. Görüşmemizde Sayın Putin de rica etti; nasip olursa biz de inşallah oradaki toplantıya katılacağız."
    İyi...Doğu Türkistan konusunda, Çin ile arıza çıkarırsa tadından yinmez.

Sayfa 578/1974 İlkİlk ... 7847852856857657757857958058862867810781578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •