Sayfa 578/1024 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ben kendi adıma doları tekrardan anormal bir şoka karşı bir savunma mekanizması olarak tutacağım al sat olayından kazanç amacı gütmüyorum yükselmeye başladımı marsta koloni kuruyor buna karşı bir önlem
    Haklısınız sayın bahri..

belki sizin ve bazı arkadaşların bu doları geç keşfetmelerinin bence en büyük sebebi; olması gerekenleri (faiz artışını) yapacak rasyonel davranan bir otoriteyi var saymanızdır
    olmadığını biz biliyorduk

Faız arıtmayacak Bnde listeye ekleyınız ltf.Syg

3. Vergi reformu yapılıp DOLAYLI VERGİ %50 nin altına indirilmediği sürece dövizdeki artış sonsuza kadar devam eder.

Bunlar geçici çözümler. Haftaya tekrar kaldığı yerden devam eder.

Seve seve ya da S.k. S.k. DOLAYLI VERGİ Avrupa Birliği ortalaması olan %25 e inecek. Bu iktidar yapmazsa erken seçimle yerine yeni gelen iktidar yapar. Başka çözüm yolu yok.

Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    dolar tl de sert düşüşşşş durduramıyoruz efenim
    sat sak da mı sak la sak sat ma sak ta mı sak la sak

4.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Bu sayfada faiz artışına en çok kim sevinmiş bir bakın

''yetmez ama evet,....'' cümlesi bu

elbette tl mevduatçı buna sevinecek

ama adam tl mevduatçı

palavraya karnım tok..

4 harflilerden
    Faiz artışından kastım tl mevduatta indirilen stopaj sonrası oluşan avantajdır..

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Vergi reformu yapılıp DOLAYLI VERGİ %50 nin altına indirilmediği sürece dövizdeki artış sonsuza kadar devam eder.

Seve seve ya da S.k. S.k. DOLAYLI VERGİ Avrupa Birliği ortalaması olan %25 e inecek. Bu iktidar yapmazsa erken seçimle yerine yeni gelen iktidar yapar. Başka çözüm yolu yok.
    Hiçbir iktidarın bunu yapabileceğini düşünmüyorum, boyle bir durumda dolayli vergileri dengelemek icin dolaysiz vergilerinartirmak durumunda kalacak. Bunu yapan iktidarlari indirmek için büyük Türk sirketleri elinden geleni yapacaktır, ki halkın da böyle bir derdi yok zaten dolaylı imis dolaysiz imis.

6.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Tanrının eli mi değdi ne USDTRY'e..6.70 e sarkmış tam da kalkacakken..

Zor oyunu bozar böyle..Tanrım; 6.60 ın altına doğru..üstü projeksiyon aynı hala..6.40 a kadar...Arz ederim.
    Tanrım tahta yapmayı bilmiyorsun, anlaşıldı, dan dan veriyosun, dalga dalga, 5+3

Neyse..6.22 ye kadar ver de yatalım uyuyalım tüm gece ayaktaydım

7. Uzuncum tamam hemen dolarları bozup TL mevduata geçiyorum %10 stopaj indirimi gelmiş hüloğğğğğğğğğğğ
    Ulen bu stopaj yabancıdan zaten alınmıyordu dimi anaaaaaaa yok ula yok dolar devammmmm
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Vergi reformu yapılıp DOLAYLI VERGİ %50 nin altına indirilmediği sürece dövizdeki artış sonsuza kadar devam eder.

şu vergi olayını 2-3 senedir ciddi bir biçimde 'hiç göstermeseler de o emareleri' bekliyordum.
    eğer kademeli olarak yapsalardı. şuan çok farklı bir konumda olacaktık.
    artık içerdeki piyasayı canlı tutabilmek adına mecburlar bakalım ne yapacaklar. inat mı yoksa tamam ya yapıyoruz mu diyecekler.

Sayfa 578/1024 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •