Sayfa 578/892 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Önceden de dedim burada yazan hiç kimse ihlas hakkında hele borsa hakkında bilgili değil, o yüzdende başka boş muhabbet ediyorlar, bugunki satılan alınani dahi kim sattı kim aldı bilmiyorlar, neden orda o fiyata satıldı mesela, hisse 76 kuruştan işlem yaparken nasıl olurda piyasa dışı 85 milyon lot 80 den satılır, bunu yapabilirler mi bunu dahi kimse bilmediği aşikar burada, neyse buda burda son yazım, cevabını yazmayacağım ,merak eden arastirp bulsun , zararınız varsa hakkınızı aramayı araştırmayı da öğrenmelisiniz

2. Komplo teorisi üretecek kadar beynin var ama malum zatın muco it i saraya gel bu paraları beraber yiyelim gardaş demek için çağırmayacagini anlayacak kadar akılı değilsin. Büyük resme odaklan.. Birşeyler biliyormuş havalarında siradan ve basit teoriler üretmeyi bırak bence.. burası bilgi paylaşım platformu. Bilgin varsa paylaşır bilmediğin varsa sorarsın. Yada şerefinle susarsın..
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Önceden de dedim burada yazan hiç kimse ihlas hakkında hele borsa hakkında bilgili değil, o yüzdende başka boş muhabbet ediyorlar, bugunki satılan alınani dahi kim sattı kim aldı bilmiyorlar, neden orda o fiyata satıldı mesela, hisse 76 kuruştan işlem yaparken nasıl olurda piyasa dışı 85 milyon lot 80 den satılır, bunu yapabilirler mi bunu dahi kimse bilmediği aşikar burada, neyse buda burda son yazım, cevabını yazmayacağım ,merak eden arastirp bulsun , zararınız varsa hakkınızı aramayı araştırmayı da öğrenmelisiniz
    CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Muhim olan insanlık diye bir laf vardir, cok duyulduğu icin anlamı belki idrak edilemeyebilir lakin yoğun ve güçlüdür... simdi palanın akil verenin pekte Farkli olmadığını gorduk degilmi cevahir;)
    Bakalim pala nekadar ısrarcı olacak bekleyip göreceğiz.

4. yatay destek altında uzun vadeli kuluçka kanalına tekrar dönme riski mevcut...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Muhim olan insanlık diye bir laf vardir, cok duyulduğu icin anlamı belki idrak edilemeyebilir lakin yoğun ve güçlüdür... simdi palanın akil verenin pekte Farkli olmadığını gorduk degilmi cevahir;)
    Bakalim pala nekadar ısrarcı olacak bekleyip göreceğiz.
    Birinci kelime: "Ben tok olayım, başkası açlıktan ölse bana ne."

İkinci kelime: "Sen çalış, ben yiyeyim."

Evet hayat-ı içtimaiye-i beşeriyede havas ve avam, yani zenginler ve fakirler, muvazeneleriyle rahatla yaşarlar.

O muvazenenin esası ise: Havas tabakasında merhamet ve şefkat, aşağısında hürmet ve itaattir.

Şimdi birinci kelime, havas tabakasını zulme, ahlâksızlığa, merhametsizliğe sevketmiştir. İkinci kelime, avamı kine, hasede, mübarezeye sevkedip rahat-ı beşeriyeyi birkaç asırdır selbettiği gibi; şu asırda sa'y, sermaye ile mübareze neticesi herkesçe malûm olan Avrupa hâdisat-ı azîmesi meydana geldi.

İşte medeniyet, bütün cem'iyat-ı hayriye ile ve ahlâkî mektebleriyle ve şedid inzibat ve nizamatıyla, beşerin o iki tabakasını musalaha edemediği gibi, hayat-ı beşerin iki müdhiş yarasını tedavi edememiştir.

Kur'an, birinci kelimeyi esasından "vücub-u zekat" ile kal'eder, tedavi eder.

İkinci kelimenin esasını "hurmet-i riba" ile kal'edip tedavi eder.

Evet, âyet-i Kur'aniye âlem kapısında durup ribaya yasaktır der.

"Kavga kapısını kapamak için banka kapısını kapayınız" diyerek insanlara ferman eder.

Şakirdlerine "Girmeyiniz" emreder.
    .....
    Bakalım Türkiye değişim yapabilecek mi...
    ....
    Gecelerimiz çok karardı ve çok kararan gecelerin sabahları pek yakın olur."
    .....

6. Aslında çok şanslıyız,iki günde borsa 24 25 bin puan düştü.ya Allah korusun bu düşüşü iki haftada hergun yüzde 1 2 dusse idi halimiz ne olurdu,iblis hisseyi 30 kruslara indirirdi,mazallah.

LG-K430 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Cevahir,türkçe kelimlerden,anlamlardan,ifadelerden muaf vatandaşın anlamıyacağı dilde atıp tutmayı bırak artık şayet böyle devam edersen kendine müslümansın çünkü senin ne anlattığını ancak kendin bilir kendin çalar kendin oynarsın ardından hain fethullah gülen gibi sahte timsah göz yaşlarınada boğulursun haya etmeden lütfen saadete gelelim mücait ören dolandırıcısıyla alakalı bildiğin bişey varsa anlat dinleyelim daha evvel methiyeler düzdüğün gibi olmaz kavak yaprağı gibi bir oyana bir buyana içimiz yanıyor burada bağrım alev alev beni yakanlarda ateşlere gark olsun inşallah payı mayık tepeden tırnağa kadar..Yolun sonu görünüyor ak parti iktidarı mücahit öreni koruyup kolluyorsunuz şirketlerine adil olup kayyum atamıyorsunuz ya onun yatırımcıya yaptığı ortak ve vesile olduğunuz zulümle birlikte iktidarınız son bulacak bende söylemesi çünkü ben gördüğümü hissettiğimi dile getiriyorum yoksa canım yanmasa kimseye kinim nefretim yoktur sanki ben Cumhur Reisimi olacağım..

8. Yazıp yazıp sildim cümlelerimi. Öyle küfürler çıktı ki ağzımdan şeytan bile saygı duruşuna geçerdi....

Tek kelimeyle şunu diyorum Sermayesi Din Olanın Dükkanından da Alışveriş Yapmam Daha Hissesine de Bulaşmam. Benden uzak olsunlar neye yakın olurlarsa olsunlar
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 578/892 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •