Sayfa 579/925 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Alıntı Originally Posted by yusuf7666 Yazıyı Oku
    İstinaf Mahkemeleri'nde dosyaların kesinleşme süresi 15-20 gün

İstinaf Mahkemeleri'nde dosyaların kesinleşme süresi 15-20 gün

Hürriyet okudum şimdi...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    istinafta 15 günde karar çıkması imkansızdır.davaya cevap cevapa cevap falan yani birde cevap sürelerini sayarsak durum ortada.ancak tebliğatlar elektronik ortamda yapılacağı için süre kısalması olacaktır davalarda
    sağlıkla kalın

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    istinafta 15 günde karar çıkması imkansızdır.davaya cevap cevapa cevap falan yani birde cevap sürelerini sayarsak durum ortada.ancak tebliğatlar elektronik ortamda yapılacağı için süre kısalması olacaktır davalarda
    sağlıkla kalın
    Cinali hocam Kozal forumunda çok güzel değerlendirmeleriniz oluyordu, bu hisseyle ilgili yorumunuz ve öngörünüz nedir?

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Cinali hocam Kozal forumunda çok güzel değerlendirmeleriniz oluyordu, bu hisseyle ilgili yorumunuz ve öngörünüz nedir?

Geldik, gidiyoruz..
    kardeş düşüncelerinize teşekkür ederim.ben hisseye al sat için yatırım yapmam.bu hissede maliyetim yüksek ama kozaa gibi fazla değil.eğerki söğüt madeni gübre fabrikaları lehine olursa çok pozitif olur.orta yol olursa yine pozitif olur ama gübre kendi dinamikleriyle sevimli gelmedi benim 600 lot gibi hissem olduğu için tutuyorum.
    sağlıkla kaln.

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş düşüncelerinize teşekkür ederim.ben hisseye al sat için yatırım yapmam.bu hissede maliyetim yüksek ama kozaa gibi fazla değil.eğerki söğüt madeni gübre fabrikaları lehine olursa çok pozitif olur.orta yol olursa yine pozitif olur ama gübre kendi dinamikleriyle sevimli gelmedi benim 600 lot gibi hissem olduğu için tutuyorum.
    sağlıkla kaln.
    Teşekkürler, ben de açıkçası madenin hatırına aldım biraz.. Hayırlısı bakalım.

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Hadi bakalım gençler
    Yeni hafta yeni heyecan
    Anketimiz de çok ilginç sonuçlar var
    Bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin...
    Hem oy verme bir vatandaşlık görevidir.....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...96#post3173296

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Ula pooohhhh çuvalı,bi aşağı bir yukarı, ne poohhh yiyecek sen ye artıkın,ytd.

7. Meyve-Sebze fiyatlarının aşırı pahalılığı millet tarafından tepki görmeye başlayınca ve seçimde yaklaşınca apar topar tanzim satış çadırları kuruldu. Kısa vadede yapılacak en mantıklı hareketti bu zaten ama sürdürülebilir değil ancak günü kurtarmaktır asıl önemli konu uzun vade de bu sorun nasıl çözülecek bunu masaya yatırmaları lazım.
    Geçen seneye kadar inşaat bizim her şeyimiz mantığı ile bütün paranın bu sektöre kanalize olması sonrası betonun yenen birşey olmadığını anlayan hükümet yetkilileri şimdi sıranın tarımda olması gerektiğini kavraya bilmişlerdir umarım.
    Verim odaklı tarımın can alıcı noktası gübredir. Gübresiz tarım olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Meyve-Sebze fiyatlarının aşırı pahalılığı millet tarafından tepki görmeye başlayınca ve seçimde yaklaşınca apar topar tanzim satış çadırları kuruldu. Kısa vadede yapılacak en mantıklı hareketti bu zaten ama sürdürülebilir değil ancak günü kurtarmaktır asıl önemli konu uzun vade de bu sorun nasıl çözülecek bunu masaya yatırmaları lazım.
    Geçen seneye kadar inşaat bizim her şeyimiz mantığı ile bütün paranın bu sektöre kanalize olması sonrası betonun yenen birşey olmadığını anlayan hükümet yetkilileri şimdi sıranın tarımda olması gerektiğini kavraya bilmişlerdir umarım.
    Verim odaklı tarımın can alıcı noktası gübredir. Gübresiz tarım olmaz.
    tanzim satışı ile gübre satmak bu şirketlerin ölüm fermanını yayınlamak gibi birşey....şirketler normal kar marjı ile malını satmalı....çünkü hammadde ithal.....tl ile satılıyor....tl sürekli değer kaybederken bu firmalar zam yapmasa nasıl hayatta kalacak....zam yapamıyor çünkü çifçinin alım gücü yok.....doğrusu ne firmalar normal kar marjını koyup satmalı çifçide o pahalı malı almalı....çiftçi pahalı malı nasıl alacak devlet destek vererek alacak....3-4 milyar çiftçi desteklemek ile veya 15-20 milyar tarım bütçesi ile tarımın sorunları bitmez.....100-150 milyar arası bir bütçe tarıma ayrılmalı tarıma destek para şeklinde değil ürün şeklinde olmalı.verilen destek doğru yere gidiyor mu bu önemli...bazı vatandaşlar desteği alıyor ama ekin ekmiyor boş arazilere para alıp gazinoda harcıyor örnekleri çok....dediğim gibi olursa şirketlerde kazanır çiftçide kazanır....kazanmayan kim olur hükümet....hükümet başka yerin bütçesini kısmalı bunu yaparak...betona bütçeyi kısarım.....cb seçimde 200 e yakın vaatte bulunmuştu çoğu beton yatırımı...sürekli şuraya bina buraya bina şeklinde....artık bu işlere dur demek gerçek dünyaya dönmek gerekiyor.....göz boyayalım derken millet varlık içinde yokluk çekmeye başladı.....

Sayfa 579/925 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •