Sayfa 58/1000 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Bir yıl önce cezaevinden çıkan bir kişi, 2'si öz oğlu olmak üzere 4 kişiyi öldürüp bir kişiyi de ağır yaralayarak kayıplara karıştı / Milliyet - Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Günaydın cafe, RehaGayaya özgürlük.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bir yıl önce cezaevinden çıkan bir kişi, 2'si öz oğlu olmak üzere 4 kişiyi öldürüp bir kişiyi de ağır yaralayarak kayıplara karıştı / Milliyet - Son dakika
    Şahıs 16 yıl öncede alacak verecek sebebiyle iki kardeşini öldürmüş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli'nin "Kürdistanda kazanacağız" açıklaması hakkında konuştu. Erdoğan, "Bu adam var ya Kürt bile değil. Ama çok seviyorsan Kuzey Irak'ta Kürdistan bölgesi var. Defol oraya git" ifadelerini kullandı.
    ABD işgali bitince Irak'a dayattığı anayasa da ortadan kalkacak onun için Irak'da ABD'nin "Kürdistan" dediği yere Türkiye Cumhurbaşkanı asla ve asla "Kürdistan" dememeli.

Cumhurbaşkanından sokaktaki Türk yurttaşa kadar "PKK=HDP" demeyen yok ammavelakin nasıl bir mucize! gerçekleşiyorsa ki akıl erdiremiyoruz, PKK/hdp hala meclisde hala belediyelerde..
    Aklı eren varsa bize bu mucizeyi açıklasın..

İlave istihdam kapsamında iki yıl iş garantisi veren işletmelere 9 milyar liranın üzerinde teşvik sağlanacak

Çinli telekomünikasyon ekipmanları üreticisi Huawei Technologies, ABD hükümetini uyguladığı yaptırımların anayasaya aykırı olduğu iddiası ile dava ettiğini doğruladı

8. @BirGun_Gazetesi

Kadir Mısıroğlu, sağlık sorunları nedeniyle tarih uydurmaya süresiz ara verdiğini duyurdu
    https://goo.gl/BBBFXU

Sayfa 58/1000 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •