Sayfa 58/90 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Ballıkuyumcu:

Bölgede hareketlenme devam etmektedir.Oyak projesine yakın imarlı alanlar ve tarla vasfındaki yerlerde değer artışı görülmektedir.m2 fiyatları 110-400 tl aralığında değişmektedir.

2. Genel olarak bakıldığında arsa piyasasında bir hareketlilik söz konusu ancak istenilen seviyeye ulaşmış değil.Bölge olarak talep alan yerler tabi ki değer artışını sürdürüyor.Diğer bölgelerde azami olan yükselişini devam ettirmektedir.Yatırım için şu anda en uygun bölgeler Dodurga Otoban İçi ve Şehitali-Orhun Mahallesi olarak gözükmektedir.Herkese hayırlı,bol kazançlı yatırımlar diliyorum.

İletişim:05457126971
    Tolga YÜREKLİ

3. Okuduğumu doğru anladıysam ticari %40 ı geçemez demiyor, konut %60'ı geçemez diyor. Bu durumda ticari en az %40 diyebilir miyiz?

Alıntı Originally Posted by Mehmettk71 Yazıyı Oku
    Sayın OğuzhanCanik;

Yenipecenek mahallesinin büyük bir bölümünün planlamasını,Kartallar Grup alarak çalışmayı tamamladı .
    Etimesgut Belediyesi,İmar Müdürlüğü plan ve projeler bölümünden veya Büyükşehir Belediyesinden kurumsal görüş almanızı öneririm.
    Saygı ve Selamlarımla..
    Sayın Mehmettk71;

Bugün Sincan Belediyesini aradım 444 4 762 numaralı telefondan. Yenipeçenek köyü ile alakalı imar veya imar çalışması veyahut planlaması da yok dediler. Ada parsel numarasını da sordular ve söyledim (127 ada / 27 parsel). Yine aynı cevabı verdiler.

5. konu baslıgı sacma.bir kac tane emlakcı var bırkac bolge ıle ılgılı konusuluyor.genele hitap edilmiyor.belli bir bölgede musterı kapma yarısı hakım.

6.  Alıntı Originally Posted by OğuzhanCanik Yazıyı Oku
    Sayın Mehmettk71;

Bugün Sincan Belediyesini aradım 444 4 762 numaralı telefondan. Yenipeçenek köyü ile alakalı imar veya imar çalışması veyahut planlaması da yok dediler. Ada parsel numarasını da sordular ve söyledim (127 ada / 27 parsel). Yine aynı cevabı verdiler.
    Sayın OğuzhanCanik;

Yapracık Toki konutlarından Peçenek Merkez Yerleşimine kadar olan alanda imar çalışması yapıldı,toprak yol açılma işlemi tamamlandı.
    Sincan Belediyesi ve Coğrafi Bilgi Sisteminde Yenipecenek 127 ada 27 parseli bulamadım,e devlet tapu sorgulamada,güncel bilgilerin bir kısmını görebilirsiniz.
    Saygılar

7. Arkadaşlar koparan bölgesinde bir arkadaşın arsası var 2.000 metrekare satılık. Ilgili arkadaşlar benimle temas kurabilir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar Fevziye’de 2300 m2 tek tapu yerim var satılık ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir...

Sayfa 58/90 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •