Sayfa 58/964 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by iduz Yazıyı Oku
    Agzimi bozma benimm benim. tlf orda arar ne derdin var sa konusursunn bastan beri olumsuz duydum diye grubada beni ariyan herkese le bunu paylastimm ama bir duyumdur dedimm kesin bisey yokk arakadaslar dedimm amacin nee senin
    Bırakın klavye delikanlılığını..

paylaştığınız kişilere aman sakın bunu kimseye söylemeyin diyor muydunuz?

Bu bilgiyi gizli bilgi olarak sadece kendisinin bildiğin,i zanneden kaç kişi vardı?

Kaç kişi sizin yüzünüzden malını satmak zorunda kaldı?

haber olumlu çıkarsa 3-4 yıldır hisse taşıyan KY nin vebali üzerinize

Benim söyleyeceğim bu.. bu uslubunuzla da daha fazla sizinle muhatap olamam

2. mamadov kardeş biliyorum ki iyi birisin ama aklında deli sorular. grup sağlam sen sıkıntı etme. bu grubun yapamayacağı şey yok artık. insanlar samimane çalışıyor ozellikle yonetim. ha sen ferittin avukatlığını yapma yeter. ferit gelsin burdan yazsın ne diyorsa soylesin hatta isim versin şu aradı diye falanda filanda diye. farklı grup varsa o gruplarda kimlerin olduğunu da biliyordur. biz yolumuzda ilerliyoruz. grup olarak çok işler başarıyoruz. biz sağlam bir ekibiz ha çağrı olur ha fesih olur ha genel kurul olur yonetim bizde. zaten dava da kimde kaç lot var istendi. yakında oğrenirsin aklındaki soruların cevapları bulunur. az sabır kardeşim .... herkes 9 aylık

3.  Alıntı Originally Posted by Garip35 Yazıyı Oku
    Gurupta herkes sustu soracağını sor dendi sana. Ama sen hala sana sorayım buna sorayım peşindesin. Açıkça amacını söyle de bilelim. Bu duyum heryerde her platformda konuşuldu. İsmail bey de her arayanla bu konuyu konuştuğunu söylüyor. Ama sen onun aradığını iddia edip duruyorsun. Hem de kim olduğunu bilmediğin bir adamdan. Gurupta 200 kişi varken sen Guruptan ayrılmış ismini bilmediğin adamı arayıp neyi merak ettin? Ama hala kopamıyorsun Guruptan nedense

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeşim yazılanların tamamını okumadan boş boş soru soruyosun..

O yazıyı neye istinaden yazmışım zahmet olmazsa bi bak oku, sonra sorun varsa cevaplarım..

4.  Alıntı Originally Posted by mamadov Yazıyı Oku
    Kardeşim yazılanların tamamını okumadan boş boş soru soruyosun..

O yazıyı neye istinaden yazmışım zahmet olmazsa bi bak oku, sonra sorun varsa cevaplarım..
    Kardeşim burada ve grupta herkes boş konuşuyor bir sen dolusun. Merak etme okuyoruz ne anlıyorsak onu soruyoruz. Ama sen nedense sana sorulanları bir türlü anlamadın gitti. Sorulara soruyla cevap vermekten başka bişey yapmıyorsun.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hocam en son yazdıklarınız ile sayın iduz u itham ediyorsunuz ama ne benim ne gruptaki başkalarının sayın iduz un insanların elindeki hisseler i sarmalarını amaçlayacağını düşünme ihtimalimiz dahi olduğunu sanmıyorum. Ayrıca 200 kişiden 1 kişi bile arandığını söylemedi. Sizde duymamışsınız ve şuan hatırlamadığınız bir başkasından duyduğunuzu söylüyorsunuz. Bir yanlışlık yok mu?

Ayrıca ben size ferit bey rumuzlu şahsın alenen aşağılamalarını attım ancak hiç üstüne durmadınız. Oysa nerede hakaretini gördünüz diyordunuz?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Resmi sonucu belli olmayan bir dava için kaynağı belli belirsiz duyumlara dayalı tartışma çıkarmanın ve bunu sürekli irdelemenin anlamı nedir?

Biri çıkıp kendi özel amaçları için, uydurmalarla dava yatırımcılar lehine veya uydurmalarla patron lehine sonuçlandı diyebilir. Herşeyin uydurma olasılığı olduğu durumda sürekli irdelemelerle bu dava yatırımcılar aleyhine sonuçlanmış algısını oluşturmanın anlamını herkes tahmin edebiliyor.

Ayrıca karar düzeltmede daha önce yatırımcı lehine verilmiş karar doğrultusunda onaylanırsa nihayi karardır. Patron lehine olacak değişiklik nihayi durum değildir.

Ve mevcut koşullar içinde yatırımcılar pes etmeyecektir. Bu dava uzarsa da örgütlü duruma gelmiş yatırımcıların argümanlarıyla davaya taraf olmalıdırlar.

Ayrıca bu süreçte yatırımcılar hakları için mücade ederken, öncelikle GK ile yönetime hakim olmaya çalışmak, ikinci dırum kayyum atanmasını sağlamak, üçüncü durum şirket feshini sürece sokmaya çalışmalıdır.

Herneyse şimdilik dava üzerinden gereksiz spekülasyonlar ve gürültüler çıkarmamalı ve resmi açıklamadan sonra izlenecek yollar belirlenmeli

7. Yaw olduki dava küçük yatirimcinin alehine sonuclandi. Bu adi kagit zaten 0.18 kurus degil mi. Daha ne kadar dusecekki zaten tarihi dipte. Zaten duduklenmisiz. Belirsizlikten kurtulsun ki kagitta yonunu bulsun. Oldumu olacak mi diye inatlasmanin anlami yok. Suan olmamis gibi fiyatlandi zaten. Olmazsa da olmasin inanin umrumda degil. Yeterki mahkeme karari ciksin. Ciksin ki bu adi kagitta onunu görüp yukari yönlü yukselsin.

yatirim tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by borsacidayi Yazıyı Oku
    Yaw olduki dava küçük yatirimcinin alehine sonuclandi. Bu adi kagit zaten 0.18 kurus degil mi. Daha ne kadar dusecekki zaten tarihi dipte. Zaten duduklenmisiz. Belirsizlikten kurtulsun ki kagitta yonunu bulsun. Oldumu olacak mi diye inatlasmanin anlami yok. Suan olmamis gibi fiyatlandi zaten. Olmazsa da olmasin inanin umrumda degil. Yeterki mahkeme karari ciksin. Ciksin ki bu adi kagitta onunu görüp yukari yönlü yukselsin.

yatirim tavsiyesi degildir
    bazen 18 kuruş dahi çok şey ifade eder. kuyudan su çıkarmak için bir tas su gibidir...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 58/964 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •