Sayfa 58/157 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 1255 madde; 457 - 464 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Sayın bağbozumu,emeğine sağlık.Ayrıca pelet satışları da önemli bizim içün,pelet'in kullanılmadığı alan neredeyse yok.
    Evet katılıyorum Sn. Tuncay2534.

''Pelet üretimi konusunda, kurduğumuz günden bu yana satışlar katlanarak gidiyor. İlk kurduğumuz yıl 600 ton/yıl olan satışımız 2018 yılında 2500 ton/yılı geçti. Birçok yerden talep olmasına rağmen mal olmamasından dolayı Yunanistan ve Bulgaristan harici ihracat yapmıyoruz. Tesisin büyütülmesi yönünde çalışmaları başlattık.''

Naci Bey'in söyleşi-sinden..

2. merhaba arkadaşlar,

bugün sembolikte olsa alım yaparak ben de aranıza katılmış bulunuyorum, ilerelyen günlerde de peyderpey lot sayımı arttırmayı düşünüyorum. şirket rasyolarına bakınca herşey yolunda gözüküyor, ama int sitesi çok amatörce ve çok az bilgi var. bu yüzden şirketin faaliyetleri ile ilgili tecürebli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

şirketin kapasitesi ürün bazında ne kadar, kapasite kullanım oranı ne kadar. bı konularda bilgisi olan var mı acaba?

3. Yatırım finans takasları sıfırlandı. Şeker de 6.700 lot, teb de 8.116 lot görünüyor. Teb bugün 740'ını verdi. Satışta kademeler azaldı. Alım tarafı arttı. Ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Yatırım finans takasları sıfırlandı. Şeker de 6.700 lot, teb de 8.116 lot görünüyor. Teb bugün 740'ını verdi. Satışta kademeler azaldı. Alım tarafı arttı. Ytd.
    Eyvallah Goriotbaba teşekkürler

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by asiyanik Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar,

bugün sembolikte olsa alım yaparak ben de aranıza katılmış bulunuyorum, ilerelyen günlerde de peyderpey lot sayımı arttırmayı düşünüyorum. şirket rasyolarına bakınca herşey yolunda gözüküyor, ama int sitesi çok amatörce ve çok az bilgi var. bu yüzden şirketin faaliyetleri ile ilgili tecürebli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

şirketin kapasitesi ürün bazında ne kadar, kapasite kullanım oranı ne kadar. bı konularda bilgisi olan var mı acaba?
    Hoşgeldiniz Sn. asiyanik. Şirketin sitesindeki Yatırımcı Köşesi daha önce açılıyordu, zannedersem güncelleme yapıyorlar. Şirket hakkında, bu sitenin Sumas topic ni (Başlık) baştan aşağı okursanız; en azından topic'in 50. sayfasında paylaşmış olduğum şirket müdürü Naci beyle yapılan söyleşinin yer aldığı int.sitesi adresinin üzerini tıklayıp söyleyişin tamamını okursanız, merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulabileceğinize inanıyorum. Y.T.D.

6.  Alıntı Originally Posted by Goriotbaba Yazıyı Oku
    Yatırım finans takasları sıfırlandı. Şeker de 6.700 lot, teb de 8.116 lot görünüyor. Teb bugün 740'ını verdi. Satışta kademeler azaldı. Alım tarafı arttı. Ytd.
    Teşekkürler Sn. Goriotbaba. Tahminim doğrultusunda olmuş. Bakalım temettü kararı nasıl gelecek.

Sayfa 58/157 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •