Sayfa 58/425 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. 2.47 62 sent

En iyi para cebinizdeki para
    yat.tav.değildir.

2. Özellikle credit alımlarına dikkat...

Ek 17349

Ek 17350
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Özellikle credit alımlarına dikkat...

Ek 17349

Ek 17350
    A1 gene 4 milyon kusur almış en büyük acikci bu hissede bu şirkete karsanda açık işlemini yasaklican imkan olacak A1 varsa yarın 10 kademe geri geliriz

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Özellikle credit alımlarına dikkat...

Ek 17349

Ek 17350
    Tesekkurler dostum ogleden once a1 yoktu belki oldu simdi 47den aninda nasil dustugu umarim bu sefer bu acikcilar bi kaziga oturur

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    A1 gene 4 milyon kusur almış en büyük acikci bu hissede bu şirkete karsanda açık işlemini yasaklican imkan olacak A1 varsa yarın 10 kademe geri geliriz
    Ya bu lanet a1 bela oldu bu hisseye 1 gun aselsana dadandilar aksamina yasak geldi 3 aydir tahtada cirit atiyor ve hep kazanan taraf oluyor nasil gozyummaktir bu harbiden akil almiyor

6. 2.40 üzerinde durduğu sürece ilk hedef 2.54 bu seansta beklerim...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by aliatabey Yazıyı Oku
    Ya bu lanet a1 bela oldu bu hisseye 1 gun aselsana dadandilar aksamina yasak geldi 3 aydir tahtada cirit atiyor ve hep kazanan taraf oluyor nasil gozyummaktir bu harbiden akil almiyor

Valla bilmiyorum abi de bu ülkede herşey oluyor adam milyonları götürüyor BIST gikini çıkarmıyor ben anlamadım

8.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    2.40 üzerinde durduğu sürece ilk hedef 2.54 bu seansta beklerim...
    Umarim son dakika golu yemeden 2.40 uzeri kapanis yapabilir hacim destekliyor a.o 2.40 mesele karsan olunca rahat olamiyoruz iste tek sikinti o

Sayfa 58/425 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •