Sayfa 58/165 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1314 madde; 457 - 464 arası.

Konu: KPHOL Kapital Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by alper11 Yazıyı Oku
    Sayın SONKEZ su bilgiyi bizle paylaştın ya allah senden razı olsun kardeşim inşaallah tüm arkadaşlar olarak kurtuluruz bu kepazelikten allah ne muradın varsa verir insaallah
    Alper11 kardeşim, inşallah hep beraber kurtulalım. Allah senin de muradını versin.
    Haberi alır almaz şirketi aradım kimseye ulaşamadım. Sonra hemen mail gönderdim. Gelen cevap bu şekilde oldu. Şimdi biraz ferahladım. İnşallah kısa sürede tekrar açılır da kurtuluruz bir şekilde.

2. Eyvallah kardeşim 2 gündür gözüme uyku girmiyordu biraz rahatladım sayende

3.  Alıntı Originally Posted by alper11 Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeşim 2 gündür gözüme uyku girmiyordu biraz rahatladım sayende
    Dostum az sakin ol ..carizma arkadas a da teşekkür et..ilk maili o atti bana ..

Ben de sosyal medyada tellallik yapanlara yapıştırıyorum maili..

Adam diyorki şirketin borcu yok ama faliyette yok diyor..ama olacak diyor ..biz diyor şirket olarak yeni işler kovalayacağız ama sermaye güdük kalıyor o yüzden bedelli yapmak için boş vurduk diyor ..

Ben öyle anladım.. denetçi de sende hem para yok hem diğer şirket lerin sırtından geçinmeye çalışıyorsun hem iş yapmaya çalışıyorsun hem bedelli yapmaya çalışıyor sun gibi döşemiş raporu...

Bak bu arada bende bu şirket hissesi yok ..yesil yatırım holding var .. ama takip teyim görüyorsun..

Kâmil engin bu işi bitirir yani durumu toparlar diyorum..bence biraz eksiklik var ihmal var spk da bir oldu bittiye gitmemek veya oda bir hata yapmamak için bu kararı aldı sanırım.. çünkü diyir ki engin benim borcum yok arkadaş ;

Ama kendimize de iyi anlamamışız en kısa zamanda gidip konuşacağım bu cenazeyi hemen diriltecegim diyor

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme

4.  Alıntı Originally Posted by Alasara2020 Yazıyı Oku
    Benim anladigim sirket patronun kulagini cektiler buna musade eden spk ve imkb uyarmadan fisi cekemezler o denetciyi ve spk buna kim imza attiysa mahkemeye verecem oyle bedava o denetcinin riskte suan borsada 100 sirket var cok farkli bi durum var
    Aynenn öyle..kent gıda nın değeri tüpraş geçti neredeyse...bjk başka ni ya borcu 12 yıla cekersiniz yada para mara yok biz battık diyor ama bjk işlem görmeye tavan çekmeye devam ediyor...gs 3 bedelli yaptı 4 yolda spk imkb enginin peşine düşmüş..aslında bunlar varya neyse konuşmak istemiyorum...alanyanın..

5. Özelden bana haber veren sayın carizmya çoook teşekkür ederim kafa o kadar dolu ki görmemişim. sayın ulver sizede teşekkür ederim sayın sonkeze tekrar deşekkür ederimç El öpmekle ağız kirlenmez saygılar

6. Önemli olan hakkımızı almamız. Kayıp yaşamamamız. Yoksa kimin önce haber verdiğinin kime teşekkür edileceğinin bir önemi yok arkadaşlar.
    Bir olalım fayda verecek görüşlerimizi paylaşalım.
    Umarım iş bize kalmadan düzelir. Aksi halde bizim birleşmemiz gerekecek. Hepinize selamlar sevgiler.

7. https://twitter.com/APAMEIA2/status/...061393408?s=19

8. https://twitter.com/APAMEIA2/status/...006380545?s=19

Bu beyfendi daha somut senaryolar dan bahsediyor gibi..

Sayfa 58/165 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •