Sayfa 580/761 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Bu gün 11.00 den kapatırsa şaşırmam

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ç_A_Y_L_A_K Yazıyı Oku
    selam arkadaşlar. kötü bir gün. bu tahtada tecrübeli olan büyüklerimizin var olduğu düşünülen sspek.. ortalaması ile ilgili tahmini varsa paylaşabilir mi acaba? şu an 10.xx i fiyatlarda olan hisse daha ne kadar aşağı gidebilir? y.t.d. ...
    forumdaki bilenler bir cevap yazmayınca trump dayanamayıp cevapladı sağolsun. bizde mallandık sayeyinde. y.t.d. ....

3. 9lardan veren arkadaşlar hakkınızı helal edin. 10 üstünde verdiğim arkadaş benim hakkım helal olsun. Ne diyeyim. Baktım düşüyor destek olayım dedim . Spek mi düşürdü paniklettirmek için, yoksa gerçekten panik satışları mıydı bilemiyorum. Sonuçta olan oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    9lardan veren arkadaşlar hakkınızı helal edin. 10 üstünde verdiğim arkadaş benim hakkım helal olsun. Ne diyeyim. Baktım düşüyor destek olayım dedim . Spek mi düşürdü paniklettirmek için, yoksa gerçekten panik satışları mıydı bilemiyorum. Sonuçta olan oldu.
    Dediğin gibiysen trilyoner olman lazım ve o zaman burada işin olmazdı...

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Dediğin gibiysen trilyoner olman lazım ve o zaman burada işin olmazdı...
    Estağfurullah. Sermayem kuş kadar. 1000 lot destek attım. Destekten kastım hisseye yön vermek durdurmak değildi. Öyle ukalalık olsun diye yazmadım. Öyle anlaşıldıysam özür dilerim. 10un altına gelmesi çok zordu diye düşündüğüm için yazdım. İyi günler dilerim.

6. Yine devre kesici yedi.Hangi ruh hastası 9.20 ye satış yazdı yine bütün psikopatlar bu hissede toplanmış sanırım

7. açılır açılmaz işimi bitiricem bu hisseyle, yeter artık...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Mal herif serbest satış verdi heralde kademeler boş olduğu için biri 9.20 den aldı malını.Ne mal adamlar var ya böyle adamlar para kaybedince zerre kadar üzülmüyorum...

Sayfa 580/761 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •