Sayfa 580/984 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Demirören neden hürriyetin iştiraklerini satıyor acaba? Bence amaç nakit yaratıp parayı Demirören grubuna aktarmak ve satınalma için kullanılan kredileri ödemek. Bunu da nakit temettü dağıtarak yapabilir. Ben böyle olacağını varsayıyorum ve çağrıya katılmayıp gelecek temettüleri beklemeyi seçiyorum.....(Hükümet yanlısı olduğu için daha çok ilan ve daha çok kar da artısı)

2. İyi de arkadaşlar TME hürriyet in finansallarina dinamit atan beklentinin aksine hürriyetin yıllarca zarar yazmasina neden olan bir macera. Doğan hürriyeti satacakken hürriyeti sadelestirme adına iştirakleri satma ya da kapatma yoluna gitti. Hürriyet emlak da dogan tarafından değerli görüldüğü için hurgz dan ayrı tutulup elde bırakıldı. Bu mevzular geçmiş sayfalarda çokça konuşuldu.Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. TME satışı konusu eski konu zaten, bizim beklentimiz muafiyete red cevabı beklentisi ve fiyatın 1,61 ile 1,67 arasında dengelenmesi
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Vayyyy vayyyy....
    Hürriyetin şuanki piyasa değeri 662 milyon tl. Sadece bir iştiraki sizin dediğinize göre 920 milyon tl yapıyor. Bunun daha hürriyet invest bv. si var.
    Ben bu kadar tahmin etmiyordum. Sebebi de demirören in 920 milyon tl ıstiraki olan bir şirketi nasıl oluyor da 1.61 tl üzerinden 888 milyon tl ye satın alıyor. Resmen çökmüşler şirkete.

Hadi hayırlı olsun diyelim o zaman. Dediğiniz rakamlarda bir yanlişlik yok ise 1.61 tl çağrı fiyatı tarih olur yakın zamanda.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akşam heyacan yaptik biraz ama boş çıktı. Bugun ki hareket daha çok seçim sonuçları ile alakali sanirim. Çünkü dikkat ederseniz mevcut iktidara yakın bir cok şirket çok guzel hareket yapti secimlerden sonra.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aynen sn. Balıkadam iktidara yakın bir çok şirket hareket yaptı evet Hurgz da bundan nasiplenecek gibi inş.
    Sn. Bahçeli nin tamsayfa ilanı iki gazetede çıktı...
    Sabah ve Hurriyet te

Gedik in elinde 1 milyon civarı mal kaldı onu da satsın ver elini 1,35 üzeri inş
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

6. Gedik hisse düşerken topladıklarını hatta daha fazlasını verdi.. Gediğin işi bitti şimdi yeni bir alıcı lazım burdan yukarı gitmesi için.. Kağıdın 1.30 civarı muafiyet haberini beklemesi en mantıklısı gözüküyordu oraya geldi, artık bundan sonra en azından buraların altına pek gitmemesi iyi olur..

7. Pasta paylasabilecek olan var mi?

8. Gazete demirören e geçti , lakin aynı spek . Dikkat ederseniz dohol % 4 , celha %2 , ditaş % 9 , dobur %4.7 pirimli. Sadece Hürgz değil , diğer doğan kağıtları da primli . Hala aynı grupla hareket ediyor.

Sayfa 580/984 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •