Sayfa 581/893 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Sayin eski paydaslar, gecenlerde dayanamayip az bir miktar ile de olsa 150 maliyetle geri geldim. Amacim sembolik de olsa ekibe geri katilip filmin sonunu beraber izlemek.

2. Hayırlı olsun sn tarlacı sizin geldiğinizi tahmin etmiştim siz yazmasanız ben size yazacaktım kalb kalbe karşıdır. Birde Bu bist denen bataklığın kanunları genelde gerçekleşir mesela her zaman derim bir malın en iyi alıcısı onu en son satandir.

Malum bir başka gerçekte spek malı vermişse o fiyat bir süre direnç olarak çalışır.

Sn tarlacı bu sefer eski tarzınızda almadınız pasif takıldınız değil mi.

Sakin spek ekmeğine yağ surmeyin yukarı tarayarak.

Hazır yazmışken aklıma gelen bir şeyi daha paylaşayım.

600 tl 1000 tl gibi fiyatlar sosyal.medyada havada uçuşuyor bu nedemek onu irdeleyelim bin tl hisse başı olursa m2 fiyatı 100.000 yüz bin tl demektir oda kabaca 7.2 milyar tl yani kabaca 1 bir milyar dolar demek malum sitelerde emlak siteleri bu araziye emsal olabilecek yerler 8 10 bin tl civarında en tepede 18 20 bin tl civarı da ilanlar görmüştük.

Yani demem o ki siz siz olun sırf elinizde mal var diye de hayal kurarken çok abartmayin .

Peki bu hisse 600 ve üzerini hangi şartlar da görebilir derseniz

Valla yarın batacak şirketler kuruş fiyatlardan 30 50 70 tl fiyatlara gittiği bir ortamda malı paketleyen spekse o zaman istediği yere götürebilir.

Ama emin olun o mal sizde bende ise hak ettiği fiyata bile senelerce gitmeyebilir.

Özetle spek malı bize vermeye devam ettikçe yukarı hareketler dirençle karşılaşacak demektir.

Dışardan kuvvetli yeni alıcı dalgası gelmedikçe yada temel olarak arsa satılıp bir fiyat oluşmadıkça bu döngü bir süre daha devam edebilir.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by illuminator Yazıyı Oku
    Dışarıdan bi alici geldi heralde tahta yapıcı ezberi bozdu kac dkdir. 10bine veren çıkmıyor. Demek ki daha önceki asagi yukarı hareketlerin hepsi fiktif...
    Demek ki yabancı biri değilmiş. Ak yatirim sayın tarlaci çıktı. 154lü fiyatlardi sanki. Bakalim orayı geçip üstünde kalırsa yeni bir hareket baslar muhtemelen.

4. Kemerleri bağlayın eski günlerde ki gibi frenler patladı serbest düşüş moduna girdik. Umarım şarampole gitmeden şoför koltuğunda biri olur.

5. Yıllarca yaptığı iş neydi, yukarıdan alanların maliyet düşürme çabasını kullanıp o düzeyde de verip, daha aşağı çekmek. 20 liraları öyle gördük. Bugün aynı işi 200 üstü fiyattan beri yapıyor. Telegramcılara twitçilere böyle verdi Şimdi kusturmadan gitmesi zor gözüküyor. Bizim durumumuzda değişiklik yok. Burada olanlar blok halde lotlarla bekliyor. Ek alım yok, satım yok. İşte bu da tahtacıya dert olsun.

6. Ama itiraf etmek lazım 200 tl iyi fiyatmış bu tahta her zaman satanın yaninda oldu. Sat aşağıdan al durumları becerene bravo.
    Teknik takas olarak maliyet düşürmek için alınan her lot ve kademesi olası yukarı tepkilerde olası direnç bölgeleridir.

7.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Yıllarca yaptığı iş neydi, yukarıdan alanların maliyet düşürme çabasını kullanıp o düzeyde de verip, daha aşağı çekmek. 20 liraları öyle gördük. Bugün aynı işi 200 üstü fiyattan beri yapıyor. Telegramcılara twitçilere böyle verdi Şimdi kusturmadan gitmesi zor gözüküyor. Bizim durumumuzda değişiklik yok. Burada olanlar blok halde lotlarla bekliyor. Ek alım yok, satım yok. İşte bu da tahtacıya dert olsun.
    Yine aynı can sıkıcı günler yukarıdan alanların durumunu düşünemiyorum. İbb den çıkınca yine hareketlenebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

137.30

19.03.2021

Artık çok can sıkıcı olmaya başladı.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 581/893 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz