Sayfa 581/964 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?
    Çağrı koşulları netleşmeden zt mevcut koşullarda güvenmediği kimseye hisse vermez
    Daha önce borsa işlerinde danışmanlıklarını yapan mübareklere verilen hisselerinde piyasaya satılmış olduğunda uyutma masalı.. ama tahtacılar piyasayı sirkelemeye çalışırken biraz mal kaptırma olayı olmuş olabillr.

Sonuçta dolaşımda görünen 150 milyon hlsse çoğunluğu kontrollerinde olmadaydı bu kadar rahat oynayanazlardı her kulvarda. Çoğunluk hisse yatırımcılarda veya birilerinde olsaydı, gecen dört yıldaki koşyllarıda hemen şirket yönetimine geçme girişimleri olurdu.

Şuan grubun tespit ettiğinin üstüne biraz ellenede yapılırsa, yatırımcılarda olsa olsa en fazla 40 milyon civarında hisse var gibi görünüyor...

Ama sen yinede bu kadar çok emin olduğun şeyleri anlatmaya devam et )

Bizde bu hlsse satışını ZT nin 1 nominal hedef flyat sinyali yapmış gibi algılıyoruz. Bu kadar hisseyi 1 llra dan alan büyük bir yatırımcı tahtada ( 0.40 - 1.00 aralığında) çok daha ucuza bir ortalama ile satış verilen hisseleride toplamaya çalışır diye düşünüyoruz
    Son düzenleme : 1prometheus; 01-03-2018 saat: 08:07.

2. Çağrı koşulları netleşse ne olur netleşmese ne olur hangi şirket çağrı yapmaya karar vermiste aracı kurumdan lotları almış çağrı yapmaya karar veren şirket çağrı fiyatı neyse hisseyi oraya çeker çağrı ilan eder yatırımcı tahtadan mi satar aracı kurumdan mi satar borsada emsali çok ne Zaman çoğunluk kaybedilmiş ki 2 üç senede bir öyle yönetimi ele geçirme oluşumu oluyor türk insanının genel yapısı gereği o ona güvenmiyor öbürü katılacam diyor ses vermiyor öbürü ben İst dışındayım diyor gelemem vekalet veremem mızıkçılık comakcilik vs vs bu seneki girişimde tam çoğunluk sağlamadiydi hatırladığım kadarıyla diğer köyden umut sari girişimin akıbetini de biliyoruz uzun uzun anlatmaya gerek yok bu adamlar daha bu hisse ceylan dan buna 8 lerden 6 lardan sata sata bu seviyeye getirdiler ellerinde lot kalmadı sapkadan tavşan çıkardılar birleşme olayıyla birlikte hiç bir değeri olmayan 500 milyon daha çöp hisseye kavuştular daha iyi günleriniz sizde buradasınız bende ara ara geliyordum bakın bakalım ellerindeki hisseleri ne yapacağını hep beraber göreceğiz siz böyle düşünün bu yt az bile yapıyorlar diyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Alıcı kimmiş duydum ama adı üstünde duyum olduğu için detayları burada paylaşmam doğru olmaz. Satış amacı ise borca mahsuben devirmiş. Alıcı 1 TL fiyata bazı doneler görerek razı olmuş. Yoksa borsadaki mevcut hisse fiyatı ile o borcun sadece ufak bir bölümü kapanıyor. Alacaklı banka veya finans grubu değil. Bu yüzden kaynağının kayıtdışı elden alınan bir borç olduğunu düşünüyorum. Alacaklı firmanın adını geçmişte ilk defa bir bankaya talip olduğu zaman duymuştum. Umarım hisse fiyatı onların da alacağını tahsil edebilecek seviyelere gelir.
    Ytd...
    Bu şahıs olmasın metin bey.Bankayada talip olmuştu dediğiniz için. Zaten bu vakte kadarda içli dışlı idiler. Bodrum otel muhabbetinden dolayı.
    http://www.ekonomist.com.tr/finans/f...i-ayrinti.html

4.  Alıntı Originally Posted by AB06SS Yazıyı Oku
    Bu şahıs olmasın metin bey.Bankayada talip olmuştu dediğiniz için. Zaten bu vakte kadarda içli dışlı idiler. Bodrum otel muhabbetinden dolayı.
    http://www.ekonomist.com.tr/finans/f...i-ayrinti.html
    ben kurumsal bir alıcı ya da alacaklı bir şahıs veya şirket olduğunu düşünmüyorum öyle olsaydı ismini açıklardı bence bu mal trade amaçlı bir spekülatöre verildi.Hisseyi yukarı çekmek için verilmiş bir mal.Zeynep in elinde daha 550 milyon adet mal var bu malların değerlenmesi lazım yap işlet devret modeli yani.Aklımdan geçen bir isim var kafamda netleştirirsem söylerim kimsenin günahını almamak lazım.Ama anlayacaklara bir şifre vereyim CEMAŞ ) YTD YTD YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by gundi Yazıyı Oku
    ben kurumsal bir alıcı ya da alacaklı bir şahıs veya şirket olduğunu düşünmüyorum öyle olsaydı ismini açıklardı bence bu mal trade amaçlı bir spekülatöre verildi.Hisseyi yukarı çekmek için verilmiş bir mal.Zeynep in elinde daha 550 milyon adet mal var bu malların değerlenmesi lazım yap işlet devret modeli yani.Aklımdan geçen bir isim var kafamda netleştirirsem söylerim kimsenin günahını almamak lazım.Ama anlayacaklara bir şifre vereyim CEMAŞ ) YTD YTD YTD.
    İhtimal dahilindedir. olabilir. Yanlız gerçek kişi veya kurum olsa dahi açıklama zorunluluğu yok galiba. Sonuçta biz kurtulmaya
    Bakalım. Daha evvel yazılan beklentiler devam ediyor. İşimiz sabır. Bakalım bu haftaki haeketliliğin devamı olacakmı.

6.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    İhtimal dahilindedir. olabilir. Yanlız gerçek kişi veya kurum olsa dahi açıklama zorunluluğu yok galiba. Sonuçta biz kurtulmaya
    Bakalım. Daha evvel yazılan beklentiler devam ediyor. İşimiz sabır. Bakalım bu haftaki haeketliliğin devamı olacakmı.
    Zorunluluk olup olmaması önemli değil eğer dediğim gibi bir alıcı olsaydı sırf prestij olsun diye bile açıklardı.Üst mahkeme çağrı fiyatı konusunda kervanı haklı görürse işler olumlu anlamda değişir ve iyi şeyler olmaya başlar...YTD

7.  Alıntı Originally Posted by gundi Yazıyı Oku
    Zorunluluk olup olmaması önemli değil eğer dediğim gibi bir alıcı olsaydı sırf prestij olsun diye bile açıklardı.Üst mahkeme çağrı fiyatı konusunda kervanı haklı görürse işler olumlu anlamda değişir ve iyi şeyler olmaya başlar...YTD
    Hala aynı fikirde değilim. İsterse sabancıya satsın, zorunluluk yoksa gene açıklamazlardı.
    İdari para cezası yemişler bugünkü bültene göre.

Sayfa 581/964 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •