Sayfa 582/890 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Memleket bu durumdayken bunlar daha iyi günlerimiz gibi ...

Olası seçim kararı alınıncaya kadar turgg ve piyasadan vur kaç haricî hiç bir beklentim kalmamıştır.
    Sadece izleyip göreceğiz.

Umarım yanılırım.

2. Orta uzun vade ise pozitif beklentilerim devam ediyor bizim gibi ülkelerde elinde her zaman döviz altın bulunması gerektiğini zaten memleketim insanı ezbere biliyor.

Az bulunan arazi yatırımı da her zaman kazandırmıştır ve enflasyona karşı korumuştur.

Heleki bizim gibi yıllardır gelişmeye çalışan ekonomilerde rant inşaat ve arazi üzerinden işlemektedir.

Bizim sıkıntımız belediye süreçlerinin inanılmaz derecede uzun zamana yayılmış olması ve 2 kere iptal edilmiş olması oldu.

Şimdi son onay beklenirken içerde ki siyasi gelişmeler biraz daha sabır etmemezi gerektirecek yoksa bir şey olduğu da yok.

Tabi ki böyle bir ortamı yakalayan spek 200 maliyetli hala kalan varsa onları kalp krizinden öldürmeden de bu fiyatı kolay kolay yukarı atmaz .

3.  Alıntı Originally Posted by Barsisaanata Yazıyı Oku
    Ömrünün sonuna kadar eşeğe binmek tense bir sene ata binmek yeğdir.
    Maymun diyor ki bana taş atmayın vuramazsiniz.
    Muz atarsan yaklasirim.
    Şimdi muz atanlar var.Ama farkında olmadan koca bir taşı yiyecek.
    Maymun ağaçtan düştüğü an bu iş biter.
    Turgg
    24 Subat
    156.80
    Sn Relaks
    Taşı biz yemeyelim mi demişti.
    Evet beklemediğimiz yerden koca bir taş yedik.FDaha önceden deneyimliyiz.
    Bu haftaki hareketlerden ders çıkarmak lazım.
    Daha önce dedigimiz gibi olağan dışı hareketlerde ciddi bir tepki veriyor.Malum sığ bir hisse.
    Her daim nakitiniz olsun.Tum parayla girilmeyecegini yine gördük.Kiyida köşede nakitiniz olsun.Beklemeye devam bizim de zamanımız gelecek.Biraz son alimlarim yukarda oldu.Terste yakalandık.
    Koz onlarda.Sen satayım dersin alttan almak icin bı haber verir.Kimseyr de alım fırsatı vermez.O günler de gelir mi ?
    İnşallah gelir
    23 Mart 2021
    Turgg122.20

4. hayret bugün düşmücek galiba amk kağıdı
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5. O kadar emin olmamak lazım açılışı acemiler kapanışı ustalar yaparmış.

Bence bir süre bist denen bataklıktan çok fazla beklenti içersinde olmamak lazım.

Ne çıkarsa bahtımıza...

6. Sadece bildiğim anladığım çoğu turgg yatırımcısı öz kaynak kullanarak alımlar yapmış.

Kredi ve zorunlu satışlar bizim yatırımcı profilimizde olanları etkilememiş bu güzel en azından riski yönetme kısmında 1 doğru var.

Twitci ınvestung telegram yatırımcısı olan heyecanlı kütlede vazgecerse önü belki açılır.

Tabiki bu bahsettiğim temelden bağımsız takas ve trader profili üzerinden yapılmış bur yorum analiz.

7. Ben biraz basit bakiyorum. Hisseye tekrar 150'li rakamlardan geri girerken kafamda ulasmasini umdiugum belli bir rakam vardi. Dolayisyila ornegin an itibari ile hisse 200 olsa da 100 olsa da benim icin farketmiyor. Hissenin edecegi deger belli ama zaman da belli. Zaman belli derken tarih demiyorum, imarin tamamen onaylanmasindan bahsediyorum. Velhasil, ara fiyatlamalara takilmanin bir manasi yok. Ha olur da imar cikinca, hayal ettigim rakama gelmezse, o zaman kismet buymus demekten baska da elimden birsey gelmeyecek. herkese selamlar, saygilar.

8. Dün ve önce ki gün alınan mallar bugün gelene verilir kısa zamanda iyi para yapabilene ...

Sayfa 582/890 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •