Sayfa 584/996 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Bari yerli kadınla evleneydin ona parayı yedireydin,bizde para aşığı genç manken mi yoktu da gavurlara parayı kaptırdın,aha döndü memleketine öyle de parayı kaptıracaktın böyle de,hiç değilse para memlekette kalırdı.

Biden ayın 20 de görevi devraldı,ayın 23 de rusya karıştı,daha çok ülkenin başı belaya girer,sırayla.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bari yerli kadınla evleneydin ona parayı yedireydin,bizde para aşığı genç manken mi yoktu da gavurlara parayı kaptırdın,aha döndü memleketine öyle de parayı kaptıracaktın böyle de,hiç değilse para memlekette kalırdı.
    Ayrica, yuva kurmak icin dunyanin en ustun kadini Turk kadinidir.

4. Burada banka sağlam mı değil mi diye yorumlar yapılıyor

Sağlam olabilirler sağlamlaşırlardır bilemem ama ben sisteme güven duymuyorum .

Piyasada altına hücüm varken ayşe teyze tarafından güven niye duymuyorsa benzer sebep benim ki de

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Melih Gökçek ömründe ne kadar zaman büyükleriyle aynı evde yaşamıştır.veya şimdi neden yaşıyor.aklimda deli sorular.

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Burada banka sağlam mı değil mi diye yorumlar yapılıyor

Sağlam olabilirler sağlamlaşırlardır bilemem ama ben sisteme güven duymuyorum .

Piyasada altına hücüm varken ayşe teyze tarafından güven niye duymuyorsa benzer sebep benim ki de

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Altın ithalatında geçen yıl rekor kırıldı. Rezerv satıldıkça içeriye altın girdi..

7.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Altın ithalatında geçen yıl rekor kırıldı. Rezerv satıldıkça içeriye altın girdi..
    Bu gelen altın, niye geldi, kimler aldı nereye gitti sorularına net bir cevap veremiyoruz. Ayrıca, pandemi nedeniyle pek düğün de yapılmadı 🙂

İspanya Genelkurmay Başkanı Miguel Ángel Villarroya, sırası gelmeden Covid-19 aşısı olduğu ortaya çıkınca görevinden istifa etti.

Sayfa 584/996 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •