Sayfa 584/925 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Ben bildigim dogrulari anlatacagim senin ne dediginin bir onemi yok burasi herkese acik....sen diyorsun ki sattin o yuzden olumsuzsun hic alakasi yok...dogru ne ise o...sen bu sirketi sektoru tanimiyorsun....senin kimseyi etkileme kapasiten yok bilginde yok merak etme kendini fazla yorma...300 milyon vergi dairesine aciklanan zarar var sen gaz pesindesin amacin ne....
    senin çok bilgin var belli. Kaç yıldır burada aynı teraneyi anlat anlat dur. 300 milyon zarar açıkladı o zaman bakma kardeşim. Herkes satsın o zaman batsın. 300 milyon zarar açıkladığı gün 3,10 altına düştü şimdi neden 3,25 civarı. İşine bak. 3 kuruşluk bilgini aklını kendine sakla

2.  Alıntı Originally Posted by kalimero Yazıyı Oku
    senin çok bilgin var belli. Kaç yıldır burada aynı teraneyi anlat anlat dur. 300 milyon zarar açıkladı o zaman bakma kardeşim. Herkes satsın o zaman batsın. 300 milyon zarar açıkladığı gün 3,10 altına düştü şimdi neden 3,25 civarı. İşine bak. 3 kuruşluk bilgini aklını kendine sakla
    niye satın diyeyim...yatırım kararı bireysel alınan karar...akıl diye birşey var....sen bu sektöre bu şirkete yatırım yapmıssın ben senin yatırım fikrini caydırarak ne kazanacağım....ben bu hisseyi 3,8 den sattım hisse 2,75 e düştü almadım alan alır satan satar.....almak istesem oradan alırdım ne alaka sattırmaya çalışıyorsun demek....ben sektör takip edip o sektörün alınabilecek hissesine odaklanıyorum.....tarım sektörüde takip ettiğim sektör örneğin gayrımenkul sektörünü takip etmiyorum hisselerinide....takip etmekten kastım uygun ortamın yani sektörün cazip olmasını ve alacağım şirketin finansal durumunda düzelme olup olmadığını takipten bahsediyorum....mesela aynı şekilde çimento sektörünüde takip ediyorum ama almıyorum...sektörün durumunda iyileşme olması lazım....

3. Merhaba 1 haftadır yazan yok bir selam vereyim dedim .

Sessizlik çok fazla olmuş dikkatimi çekti

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Merhaba 1 haftadır yazan yok bir selam vereyim dedim .

Sessizlik çok fazla olmuş dikkatimi çekti

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    bilançoyu bekliyorum, durum iyi ise tutmaya devam

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son dakikalar çok acayip işlemler oldu merly iyi mal aldı bugün gedik sanki bilanço kokusu aldı iyi mal topladı tek satıcı iş bakalım ne olacak ama 2 aydır yabancı sağlam pozisyon almış
    Ytd

6. 3.40 üzeri bambaşka bir olay yaşarız
    Ytd

7. Bugün seans sonu hareketler yarının çok agresif olacağının işareti gibi 🤔
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Bugün seans sonu hareketler yarının çok agresif olacağının işareti gibi 🤔
    Ytd
    Ne işaret amaa....

Açılıştan beri basıyorlar......

Sayfa 584/925 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri